Komediowa biografia Dwayne’a Johnsona nie przyciągnęła widzów. Kontynuacja serialu nie powstanie

Niekorzystne wieści dla widzów, którzy obserwowali, jak na ekranie rozwijają się losy młodego Dwayne'a Johnsona. Stacja NBC zadecydowała o skreśleniu planów na dalszy bieg sitcomu „Młody The Rock”. Tym samym serial zakończy się na wyemitowanym w tym roku trzecim sezonie.

Przeżyłem najbardziej popieprzone, dzikie, nieprzewidywalne i pełne wdzięczności życie” – pisał kilka lat temu Dwayne Johnson, główny pomysłodowaca i producent swojej autobiograficznej serii – „nigdy nie przestanie być dla mnie surrealistyczne, że moi przyjaciele i moja rodzina mogą zobaczyć jak moje dzieciństwo i dorastanie rozgrywa się w tej wzruszającej serii”. 

Teraz wiemy, że mimo entuzjazmu Johnsona oraz dość wysokich ocen od krytyków, komediowa seria nie doczeka się dalszego biegu. O skreśleniu dalszych planów na serię wspomniano w raporcie serwisu Deadline. „Młody The Rock” miał zaliczyć w trzecim sezonie mocny spadek oglądalności. Według analityków średnia widownia ostatniej odsłony serii mierzyła średnio 1,4 miliona, co wskazuje na to, że od tytułu odsunął się niemal milion widzów (drugi sezon oglądano w liczbie około 2,20 miliona, a pierwszy utrzymał średnią liczbę ponad 3 miliony widzów). 

Sprawdź też: Nowa bohaterka Gal Gadot będzie jak Bond i Bourne? Wybuchowa fotka z akcyjniaka „Misja Stone”

W piętnastoletniego Dwayne'a Johnsona wcielał się w serialu Bradley Constant mający w dorobku zaledwie jedną rolę w pełnometrażowej produkcji („Following Phil”). W obsadzie „Młodego The Rocka” byli także Stacey Leilua, która wcielała się w matkę gwiazdora oraz Joseph Lee Anderson, Ana Tuisila, Adrian Groulx, Bradley Constant, Uli Latukefu, Matthew Willing, John Tui, Fasitua Amosa oraz sam Dwayne Johnson.

Główną twórczynią serialu jest z kolei Nahnatchka Khan („Zwariowany świat Malcolma”, „Chyba na pewno ty”, „Amerykański tata”). Trzeci sezon zdebiutował w listopadzie ubiegłego roku i zakończył się w lutym 2023. Na finałową serię złożyło się 13 odcinków. W produkcję serii zaangażowane były studia Universal Television, Seven Bucks Productions oraz Fierce Baby Productions.

Źródło: Deadline / zdj. NBC