Komediowy serial „Swaci” od Polsat Box Go wrócił z drugim sezonem

Na platformę Polsat Box Go z nowym sezonem powrócił właśnie komediowy serial „Swaci”. Jak zapowiadają się kolejne perypetie Gąsiorów, Kwiatkowskich i ich wnuczki Mai? Przekonajcie się.

Komediowy serial „Swaci” wrócił z drugim sezonem na Polsat Box Go

Swaci” to przygody pochodzących z różnych środowisk dziadków, walczących o uwagę ukochanej wnuczki. Serial pokazuje zderzenie dwóch światów – miejskiego i wiejskiego, które jest czasami trudne do pogodzenia. W drugim sezonie nie zabraknie zabawnych sytuacji, z którymi zarówno Kwiatkowscy, jak i Gąsiorowie będą radzić sobie na różne sposoby. W środku zamieszania jak zwykle 6-letnia wnuczka – rezolutna Maja.

Drugi sezon „Swatów” to kontynuacja zabawnych perypetii mieszkańców wsi Gąsiorowo. Krysia Gąsior jest sfrustrowana bezczynnością Wacka i domaga się, żeby podjął pracę. Do tego czasu zamierza głodzić Wacka, więc ten w desperacji oszukuje, że przyjął posadę. W rzeczywistości jednak pożycza pieniądze i próbuje szczęścia w grze na automatach. Kwiatkowscy z tej okazji zapraszają Gąsiorów do wystawnej restauracji. Z kolei Jerzy, bez wiedzy Iwony, podnajmuje ich mieszkanie swojemu koledze. Podczas uroczystej kolacji Kwiatkowscy dostają telefon, że zalewają sąsiadów. Nagle zostawiają Gąsiorów samych w restauracji, bez pieniędzy, z rachunkiem do zapłacenia.

Sprawdź też: Oto idealna Spider-Gwen! Emma Stone rozbudziła nadzieje fanów nowym zdjęciem.

W rolach głównych wystąpili m.in.: Monika Krzywkowska (Iwona Kwiatkowska, mama Mateusza), Mariusz Kiljan (Jerzy Kwiatkowski, ojciec Mateusza), Paweł Koślik (Wacław Gąsior, ojciec Ani), Beata Schimscheiner (Krystyna Gąsior, mama Ani), Amelia Żuchowska (wnuczka Maja) oraz – Sławomir Zapała, Elżbieta Romanowska, Dominika Gwit, Dariusz Toczek i Andrzej Niemirski.

Nowe odcinki „Swatów” będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy. Pierwszy z nich dostępny jest od dzisiaj. Na nowy sezon złoży się 8 epizodów.

zdj. Telewizja Polsat / A.Mecwaldowska