Kong powraca! Netflix pokazał zwiastun anime „Wyspa Czaszki”

Na początku lata tego roku wrócimy na „Wyspę Czaszki”. Wszystko za sprawą nowego serialu osadzonego w uniwersum Monsterverse znanym z ostatnich kinowych produkcji studia Legendary. Zobaczcie, jak zapowiada się Kong w wersji animowanej.

Kong trafi na Netflix. Zwiastun anime „Wyspa Czaszki”

Kong powróci tym razem na mały ekran i za sprawą anime „Skull Island”. Produkcja opowie o grupie rozbitków usiłujących uciec z tytułowej wyspy pełnej prehistorycznych potworów, wśród których znajduje się król we własnej osobie. Twórcą serialu jest Brian Duffield, scenarzysta filmów „Głębia strachu” oraz „Love and Monsters”. Stworzeniem animacji zajęło się natomiast studio Powerhouse Animation odpowiadające za takie produkcja jak „Castlevania” i „Blood of Zeus”.

Sprawdź też: W Polsce „Avatar: Istota wody” trafi na płyty z opóźnieniem. Co z wydaniem 4K UHD?

Premiera serialu „Wyspa Czaszki” została wyznaczona na 22 czerwca. Nie będzie to jedyny serial rozszerzający uniwersum Monsterverse w ramach streamingowych serwisów. Nad aktorską produkcją „Godzilla and the Titans” pracuje platforma Apple TV+. Kontynuowane będą też filmowe przygody ogromnych potworów za sprawą kinowej produkcji „Godzilla vs. Kong 2” szykowanej dla studia Warner Bros.

zdj. Netflix