Koniec czekania! Najlepszy serial zeszłego roku wrócił z drugim sezonem

Ponad miesiąc po premierze w Stanach Zjednoczonych doczekaliśmy się polskiego debiutu drugiego sezonu świetnie ocenianego serialu „The Bear”. Nowe odcinki docenianego przez krytyków i wielokrotnie nagradzanego serialu od stacji FX trafiły właśnie do oferty platformy Disney+.

Misiek” wrócił na Disney+ i znowu zachwyca!

Misiek” pojawił się w zeszłym roku i od razu podbił serca widzów oraz krytyków. Pierwszy sezon może pochwalić się perfekcyjnym wynikiem 100% pozytywnych recenzji (przy 77 tekstach) w serwisie Rotten Tomatoes i średnią oceną 8,70 w dziesięciostopniowej skali. Druga seria niemal powtórzyła ten bezbłędny rezultat i przy 92 recenzjach pozytywnie ocenia ją 99% krytyków – serial zebrał jedną negatywną opinię, ale średnia ocena wystrzeliła w kosmos i wnosi aż 9,30 na 10!

misiek sezon 2 oceny na rotten tomatoes-min.png

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podejmą się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. Jednak nie będzie to proste zadanie, również pod kątem rozwoju osobistego. W trakcie realizacji planu, cała ekipa z The Original Beef of Chicagoland będzie musiała stawić czoła własnej przeszłości, ale też nadchodzącej przyszłości.

Sprawdź też: To najlepszy film Marvela od lat i właśnie pojawił się w streamingu!

Carmy szybko odczuje również, że otwarcie nowej restauracji jest o wiele bardziej skomplikowane niż zarządzanie dotychczasowym lokalem. Bohaterowie zderzą się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i pomocą sobie nawzajem.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

 

zdj. Disney