To najlepszy film Marvela od lat i właśnie pojawił się w streamingu!

Na platformę Disney+ trafił właśnie najnowszy film Marvela. Po trzech miesiącach od kinowego debiutu w streamingu pojawił się „Strażnicy Galaktyki 3”, czyli jeden z najlepiej ocenianych filmów superbohaterskich MCU ostatnich lat.

Premiera filmu „Strażnicy Galaktyki 3” na Disney+

Najnowszy film Jamesa Gunna, którym reżyser pożegnał się nie tylko ze Strażnikami, ale także z Marvelem, osiągnął w kinach spory sukces i zebrał na całym świecie ponad 842 mln dolarów. Niewiele zabrakło i film pokonałby wynik swojego poprzednika, który osiągnął wynik na poziomie 863 mln dolarów. Dla Marvela była to miła odmiana po premierze „Kwantomanii”, która przyniosła z biletów tylko 476 mln dolarów.

Sprawdź też: Klasyk nad klasykami. Kultowy akcyjniak właśnie trafił na Disney+ i to w 4K!

Strażnicy Galaktyki 3” debiutują na platformie Disney+ po 89 dniach od premiery w kinach. Marvel utrzymał tym samym okres przerwy pomiędzy przejściem z dużego na mały ekran, bowiem film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” również zameldował się w streamingu po 89 dniach.

Sprawdź też: Za chwilę nowy „Spider-Man” pojawi się na VOD. Co z płytami i streamingiem?

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Film „Strażnicy Galaktyki 3” pojawił się w ofercie serwisu Disney+ w rozdzielczości 4K wraz z systemem obrazu Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Superbohaterska produkcja dostępna jest także w formacie IMAX ENHANCED

zdj. rafapress / Depositphotos