Konkurs - wygraj płyty z muzyką filmową (m. in. X-Men)!

Na naszej Stronie już od kilku dni możecie się zapoznać z recenzją soundtracku i muzyki Marco Beltramiego do filmu "Logan". To dobra okazja na ogłoszenie nowego konkursu, w którym do wygrania jest kilka płyt z muzyką filmową, w tym z produkcji "X-Men: Pierwsza klasa". Fundatorem nagród jest Sony Music Poland.

Oto pytania konkursowe:

1) Marco Beltrami, oprócz "Logana" i "Wolverine'a", w przeszłości już kilka razy komponował do filmów na podstawie komiksów. Proszę podać przynajmniej jeden tytuł takiej produkcji.

2) Oprócz Beltramiego, do filmów osadzonych w uniwersum "X-Men" muzykę pisało wielu znanych kompozytorów. Proszę podać nazwiska dwóch takich twórców i tytuły tych prac.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs - X-Men". Konkurs trwa do 04.04.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 4 kwietnia 2017 roku prześle odpowiedzi na zadane powyżej pytania konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Laureaci akcji zostaną wyłonieni drogą losowania, a nagrody zostaną dostarczone do nich w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  3. W losowaniu wezmą udział jedynie osoby, które prześlą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe.
  4. Wyniki zostaną ogłoszone 5 kwietnia 2017 roku.