Kontynuacja „Dziewięciorga nieznajomych” ma nową gwiazdę. W serii wystąpi aktor z „Dżentelmenów”

Drugi sezon dramatu „Dziewięcioro nieznajomych” odnalazł następnego gwiazdora. W nowych odcinkach popularnego serialu Hulu powróci Nicole Kidman, która – obok Davida E. Kelley, twórcy „Od nowa” i „Wielkich kłamstewek” – zajmie się też produkcją wykonawczą. Teraz wiemy, że u jej boku znajdzie się Henry Golding. Znacie go z „Dżentelmenów” i „Bajecznie bogatych Azjatów”.

Pierwszy sezon „Dziewięciorga nieznajomych”, będący adaptacją bestsellerowej powieści Liane Moriarty, rozgrywał się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym tytułowi bohaterowie, mieszkańcy metropolii, szukali ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwała właścicielka ośrodka Masza (w tej roli pojawiła się Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Dziewiątka kuracjuszy nie wiedziała jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku. Choć żadne szczegóły fabularne, co do drugiego sezonu nie zostały jeszcze ujawnione, serwis Deadline wskazuje, że ma on podążyć za formułą debiutanckich odcinków, tyle że przenieść akcję w nową scenografię. W raporcie pojawia się wzmianka, że tym razem grupa nowych bohaterów trafią do bajecznego uzdrowiska w Alpach Szwajcarskich

Sprawdź też: Kto nas obserwuje? Zwiastun horroru z Dakotą Fanning. Reżyseruje córka Shyamalana

Henry Golding dołącza do Nicole Kidman. Zagra w 2. sezonie serialu „Dziewięcioro nieznajomych”

Pierwszy sezon serialu reżyserował Jonathan Levine odpowiadający też między innymi za komedię „Niedobrani” z Charlize Theron i Sethem Rogenem w rolach głównych. Wcześniej Levine pracował przy filmach „Wiecznie żywy”, „The Wackness” i „Wszyscy kochają Mandy Lane”. Scenariusz napisali wówczas John Henry Butterworth, Samantha Strauss oraz sam David E. Kelley.

Dziewięcioro nieznajomych  Henry Golding.JPG

Henry Golding w „Dżentelmenach” Guya Ritchiego

W głównych rolach, poza wspomnianą Kidman, w drugiej serii zobaczymy Liv Ullmann („Sceny z życia małżeńskiego”), Murraya Bartletta („The Last of Us”, „Biały Lotos”), Dolly de Leon („Starla”), Maisie Richardson-Sellers („The Kissing Booth”) oraz Aras Aydin („Sezon na miłość”).

Rola, którą zagra nowo dopisany do tego grona Henry Golding nie została jeszcze opisana. Nie poznaliśmy też przybliżonego terminu premiery nowego sezonu. Przypomnijmy, że jednocześnie Kidman nosi się z zamiarem zrealizowania trzeciego rozdziału „Wielkich kłamstewek”.

Źródło: Deadline / zdj. Hulu / Miramax