Koreański hit powraca na Netflix! Zwiastun 3. sezonu serialu „Sweet Home”

Po dość długim oczekiwaniu streamingowy gigant wreszcie pokazał zwiastun nowego sezonu serialu zatytułowanego „Sweet Home”, czyli koreańskiego horroru, który debiutował na platformie w 2020 roku. Trzecia seria wróci na platformę Netflix już za niespełna miesiąc.

3. sezon „Sweet Home” wraca już w lipcu na Netflix

Wracamy do świata, w którym ocalali z apokalipsy mieszkańcy Korei znajdują się na rozdrożu pomiędzy człowieczeństwem a bestialską przemianą. Bohaterowie hitowej produkcji Netfliksa będą musieli zmierzyć się z jeszcze większymi zagrożeniami związanymi z dokonywaniem wyjątkowo trudnych wyborów w świecie opanowanym przez krwiożercze bestie. W obliczu zagrożenia czyhającego nad ich kryjówka i pojawienia się nowych niebezpieczeństw stawka rośnie z minuty na minutę i nigdy nie była jeszcze tak wysoka.

Sprawdź też: Mocne filmy i seriale akcji czy polskie kino historyczne? Netflix i Max z nowościami na weekend.

Głównym bohaterem serialu jest młody samotnik Cha Hyun-soo, który po stracie rodziny w wypadku samochodowym przeprowadza się do nowego mieszkania. Jego spokojne życie wkrótce zostaje zakłócone przez dziwne zdarzenia, po których zaczyna dochodzić w jego nowym bloku. Mieszkańcy zaczynają zamieniać się w potwory, a Hyun-soo i inni próbują przetrwać nadchodzącą apokalipsę. W trzeciej serii przed ocalałymi ukrywającymi się na stadionie pojawia się widmo nowego zagrożenia. Tymczasem na zewnątrz Eun-yu (Ko Min-si) i Chan-yeong (Jinyoung) kontynuują walkę o przetrwanie w świecie opanowanym przez potwory.

Trzeci sezon serialu, który debiutował w streamingu w grudniu 2020 roku i szybko zyskał sobie fanów na całym świecie, będzie finałową odsłonąSweet Home”. Trzeci sezon pojawi się na platformie Netflix już 19 lipca.

zdj. Netflix