„Książęta” wracają na Netflix. To będzie ostatni sezon młodzieżowego hitu

Szwedzki serial „Książęta” za niedługo powróci na platformę Netflix z emisją finałowego sezonu. Cykl opowiadający historię Wilhelma, najmłodszego syna królowej Szwecji doczekał się nowej zapowiedzi wideo. Pojawiły się też pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu. Kiedy premiera?

Książęta” wracają na Netfliksa po raz ostatni. Fabuła i data premiery 3. sezonu

Netflix pokazał pierwszy fragment trzeciego sezonu serialu „Książęta”, który zamelduje się na platformie już za kilka miesięcy. Nowe odcinki będą bezpośrednio kontynuowały wątek szokującego wyznania Wilhelma (Edvin Ryding). Co oznacza, że zobaczymy, jak szwedzka opinia publiczna zareaguje na fakt, że ich przyszły król jest dumnym członkiem społeczności LGBTQ+.

Sprawdź też: Trzeci sezon „Euforii” szybko się nie pojawi. Co dalej z polaryzującym serialem HBO?

W oficjalnym opisie nowych odcinków czytamy: Gdy książę Wilhelm (Edvin Ryding), rozpoczyna naukę w Hillerska, prestiżowej szkole z internatem, wreszcie ma okazję, by lepiej poznać siebie i zdecydować, na czym mu w życiu zależy. Wkrótce Wilhelm zaczyna marzyć o wolności i bezwarunkowej miłości z dala od dworskich zobowiązań. Nieoczekiwanie jednak zostaje następcą tronu i teraz jego dylemat staje się jeszcze trudniejszy, bo zbliża się moment wyboru między miłością a obowiązkami.

W ostatnim sezonie zobaczymy ponownie: Omara Rudberga (Simon), Fridę Argento (Sara), Malte Gårdingera (August) oraz Nikitę Ugglę (Felice). Premiera trzeciego sezonu „Książąt” została zaplanowana na marzec 2024 roku.

ksiazeta sezon 3 netflix

ksiazeta sezon 3 netflix

ksiazeta sezon 3 netflix

ksiazeta sezon 3 netflix

ksiazeta sezon 3 netflix

ksiazeta sezon 3 netflix

zdj. Netflix