Kto sklonował Tyrone’a? Oto zwiastun konspiracyjnego thrillera z Johnem Boyegą i Jamiem Foxxem

Netflix zaprezentował w sieci pełnoprawny zwiastun komediowego thrillera „Sklonowali Tyrone'a”. W głównych rolach w ekscentrycznej produkcji zobaczymy Jamiego Foxxa („Dzienna zmiana” i Johna Boyegę („Królowa wojownik”).

Pulpowa komedia science fiction, zapowiada na jako „Truman Show po butelce wódki” opowie o grupie nieoczywistych bohaterów na tropie przerażającej rządowej konspiracji. Boyega wciela się w rolę dilera narkotykowego Fontaine'a, Teyonah Parris zagrała prostytutkę Yo-Yo, a Jamie Foxx – jej alfonsa, Slick Charlesa. „Razem z moim współscenarzystą żartowaliśmy sobie, kto najmniej nadawałby się do roli detektywa. Kto byłby najgorszym kandydatem do rozpracowania wielkiej konspiracji?” – opowiadał o trio swoich głównych bohaterów reżyser, Juel Taylor. „Przygotujcie się na mieszankę tego co klasyczne, z tym co naprawdę oryginalne. Chciałem, by świat tego filmu sprawiał wrażenie istnienia w dziwnej, hermetycznej bańce, utknęła w jakimś innym miejscu w czasie”.

Sprawdź też: Który serial z „Gwiezdnych wojen” kosztował Disneya najwięcej, a który najmniej? Odpowiedź Was zaskoczy 

Produkcja jest pełnometrażowym reżyserskim debiutem Taylora, mającego w dorobku teksty do „Kosmicznego meczu 2: Nowej ery” i „Creeda 2”. W przypadku „Sklonowali Tyrone'a” Taylor jest też współautorem scenariusza, obok Tony'ego Rettenmaiera („Cabarete”, „Kosmiczny mecz 2: Nowa era”). 

Film zadebiutuje dokładnie 21 lipca tego roku.

Źródło: Empire / zdj. Netflix