„Kulawe konie” biegną dalej. Serial od Apple TV+ wróci z dwoma nowymi sezonami

Po finale trzeciego sezonu „Kulawych koni” dostaliśmy od razu zwiastun kolejnej serii, a teraz szybko okazało się, że serialowy hit Apple TV+ nie skończy się wcale na czterech sezonach. Piąty rozdział opowieści o szpiegach zesłanych na zapomnienie został oficjalnie zamówiony.

Szpiegowski serial od Apple TV+ dostanie też piąty sezon. „Kulawe konie” przedłużone

Pod koniec grudnia na platformie Apple TV+ zadebiutował ostatni odcinek trzeciego sezonu serialu „Kulawe konie” i od razu pokazano też zwiastun czwartej serii, która została już nakręcona. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, potwierdzono właśnie, że produkcja bazująca na popularnej serii książek Micka Herrona będzie cały czas rozwijana przez Apple i doczeka się też piątego rozdziału.

Pojawił się już nawet krótki opis piątej serii ujawniający, czego możemy spodziewać się po kolejnych odcinkach: Wszyscy nabierają podejrzeń, gdy Roddy Ho, maniak technologii, ma nową, czarującą dziewczynę. Jeszcze dziwniej robi się, gdy w całym mieście dochodzi do serii niepokojących wydarzeń, a zadaniem Kulawych koni jest sprawdzenie, co te wszystkie te zdarzenia mają ze sobą wspólnego.

Kulawe konie” kiedy premiera 4. sezonu serialu?

Kulawe konie sezon 5

W piąty sezonie jeszcze raz główną rolę zagra Gary Oldman wcielający się w Jacksona Lamba. Pojawi się też Kristin Scott Thomas jako dyrektorka MI5, Jack Lowden jako River Cartwright i reszta głównej obsady.

Sprawdź też: Rok 2024 należy do horrorów – „Nosferatu”, nowy „Obcy” i powrót „Silent Hilla”. Oto lista.

Czwarty sezon „Kulawych koni” pojawi się na Apple TV+ jeszcze w 2024 roku. Możliwe, że stanie się to nawet w okolicach połowy roku, więc debiutu piątej serii możemy oczekiwać najpóźniej pod koniec 2025 roku.

zdj. Apple TV+