Kultowe animacje Disneya wrócą do kin w Polsce! Jesteście gotowi na taką dawkę nostalgii?

Disney przygotował nie lada gratkę dla widzów szukających nostalgicznych emocji na dużym ekranie. Jesienią z okazji obchodzonych w tym roku setnych urodził studia, do kin powrócą klasyczne animacje Disneya podbijające serca widzów w ostatnich dekadach. Oto tytuły, które będzie można jeszcze raz zobaczyć na wielkim ekranie.

Klasyczne animacje Disneya wracają do polskich kin. Kiedy seanse? Jakie tytuły zobaczymy?

 • Mamy znakomite wieści dla fanów animacji Disneya! Już w październiku na ekranach polskich kin ponownie zagoszczą kultowe filmy Disneya.
 • Seanse kultowych animacji Disneya w ramach przypadających na ten rok 100. urodzin wytwórni założonej przez Walta Disneya w polskich kinach. Jesteście gotowi na magiczne podróże i niezapomniane chwile w kinowych fotelach?!
 • W październiku na wielki ekran powrócą takie tytuły jak: Zaplątani, Zwierzogród, Wielka Szóstka, Nasze magiczne Encanto, Piękna i Bestia, Vaiana: Skarb oceanu, Kraina lodu i Król lew.

Powrót legendarnych animacji! Disney przygotował wyjątkowe seanse dla fanów!

disney-100-lat.jpg

Z okazji setnych urodzin Disneya polskie kina zdecydowały się na wyjątkowe seanse kultowych filmów, które na zawsze zapisały się w sercach widzów i przeszły do historii kina animowanego. Dla widzów pamiętających seanse kultowych animacji będzie to świetna okazja do tego, aby przenieść się z powrotem do dzieciństwa i jeszcze raz odwiedzić magiczne światy, pełne przygód, emocji i niezapomnianych postaci.

W październiku będziemy mieć okazję ponownie przenieść się do krainy zaplątanych warkoczy Roszpunki w filmie Zaplątani, który stał się ostatnio murowanym kandydatem do kolejnej aktorskiej przeróbki Disneya. Spotkamy się także z bohaterami Zwierzogrodu i spróbujemy wspólnie z nimi rozwiązać zagadkę tajemniczych zniknięć zwierząt. Nie zabraknie też superbohaterskiej dawki emocji za sprawą zapierającej dech w piersiach przygody z Wielką Szóstka oraz magicznej opowieści o rodzinnie w jednym z najnowszych przebojów studia, produkcji Nasze magiczne Encanto. Otrzymamy także okazję do ponownego wyruszenia w egzotyczną podróż z bohaterami animacji Vaiana: Skarb oceanu” oraz zaśpiewania na kinowej sali wielkiego przeboju „Mam tę moc” z „Krainy lodu”.

To jednak nie wszystko! Będziemy mieli również okazję powrócić do klasyki Disneya z lat 90. ubiegłego wieku. Na ekranie pojawią się takie kultowe produkcje jak Piękna i Bestia, która w 1991 roku oczarowała widzów na całym świecie piękną opowieścią o miłości i odwadze. Pojawi się też klasyk nad klasykami, Król lew pozostający jedną z najbardziej ikonicznych produkcji w dorobku Disneya.

Klasyczne animacje Disneya w polskich kinach:

 • „Piękna i Bestia” – 7 października
 • „Król lew” – 8 października
 • „Vaiana: Skarb oceanu” – 14 października
 • „Wielka Szóstka” – 15 października
 • „Zaplątani” – 21 października
 • „Zwierzogród” – 22 października
 • „Nasze magiczne Encanto” – 28 października
 • „Kraina lodu” – 29 października

zdj. Disney