Kultowe filmy z lat 80. trafią na Prime Video! Tych perełek brakowało w streamingu!

Platforma Prime Video podrzuci nam już za kilka dni kilka ciekawych propozycji filmowych. W ofercie serwisu znajdą się tytuły, które na pewno będą interesującą propozycją dla miłośników kina lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Co będzie można obejrzeć już za chwilę w serwisie Amazona?

Sylvester Stallone w kultowym klasyku do obejrzenia na Prime Video

Sylvester Stallone Więcej niż wszystko

Wszystkich fanów ery VHS i klasycznych z lat 80. ubiegłego wieku powinno ucieszyć, że już na początku kwietnia do oferty serwisu Prime Video trafi film „Więcej niż wszystko” znany też pod tytułem „Ponad szczytem”. To przygodowa produkcja z 1987 roku, w której w roli głównej wystąpił Sylvester Stallone. Legenda kina akcji wcieliła się w Lincolna Hawka, kierowcę ciężarówki, który lata temu opuścił swoją żonę Christin i syna Michaela. Po latach mężczyzna zabiera swojego 12-letniego syna na wyprawę ciężarówką przez całe Stany Zjednoczone. Po drodze Lincoln bierze udział w kolejnych etapach zawodów siłowania się na rękę. Stawką jest więc relacja z synem, mistrzostwo i wypasiona ciężarówka.

W ofercie serwisu znajdzie się też film „Bez wyjścia”. To amerykański thriller z 1987 roku, w którym Kevin Costner zagrał oficera marynarki wojennej przeniesionego właśnie do Pentagonu. Bohater zostaje podwładnym sekretarza obrony (w tej roli Gene Hackman) i zakochuje się w jego kochance granej przez Sean Young, którą znacie zapewne z roli w filmie „Blade Runner”. Gdy ich związek wychodzi na jaw, kobieta zostaje brutalnie zamordowana, a podejrzanym staje się agent KGB.

Sprawdź też: Kolejny film podbija Netfliksa! Te nowości widzowie oglądają teraz na potęgę.

Bez wyjscia Kevin Costner

Na platformę Prime Video trafią wraz z początkiem kwietnia także trzy inne produkcje. Będą to „Szalona wyprawa Billa i Teda” z 1991 roku oraz wypuszczona przed czteroma laty kontynuacja, w której Keanu Reeves i Alex Winter wrócili do swoich kultowych ról. Jeśli mielibyście natomiast ochotę na filmowy romans, to Amazon podrzuci do katalogu film „Człowiek z Księżyca” wyreżyserowany przez Roberta Mulligana. Główne role w filmie opowiadającym o czternastoletniej Dani, która zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, zagrali Reese Witherspoon, Sam Waterston i Tess Harper.

Wszystkie filmy dostępne będą na Prime Video od 1 kwietnia w ramach podstawowego abonamentu. Ich oglądanie nie będzie więc wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Prime Video nowe filmy w kwietniu:

  • „Bez wyjścia”
  • „Ucieczka od życia”
  • „Ponad szczytem”
  • „człowiek z Księżyca”
  • „Nasz cudowny samochodzik”
  • „Okazja na miłość”
  • „Szalona wyprawa Billa i Teda”
  • „Bill i Ted ratują wszechświat”

zdj. Prime Video