SkyShowtime wreszcie uzupełnił ofertę. Kultowy serial dostępny w całości

Platforma streamingowa SkyShowtime uzupełnia systematycznie swoją ofertę o serialowe produkcje, które na start serwisu nie znalazły się w katalogu. Jednym z tytułów, którego nieobecność najbardziej rzucała się w oczy, był serial „Dexter”. Kultowa produkcja z Michaelem C. Hallem od dzisiaj dostępna jest na platformie w całości.

Serial „Dexter” w całości dostępny na SkyShowtime

W serwisie SkyShowtime pojawiły się wszystkie sezony serialu „Dexter”, którego wielu widzom brakowało w katalogu serwisu od jej startu w lutym tego roku. Po uruchomieniu platformy w naszym kraju serwis oferował nam tylko pierwszy sezon popularnej produkcji opowiadającej historię Dextera Morgana, seryjnego mordercy z Miami, który za dnia pracuje jako analityk śladów krwi w policji.

Sprawdź też: Tych seriali na Disney+ już nie obejrzycie. Zaczynają się czystki oferty!

Nieobecność pozostałych sezonów wynikała z tego, że SkyShowtime musiało poczekać, aż licencja na ich pokazanie wróci do serwisu. Jeszcze kilka tygodni temu wszystkie serie „Dextera” można było oglądać w ofercie platformy Canal+ Online. Teraz wszystkie 8 serii przekładające się na 96 odcinków, macie do dyspozycji w SkyShowtime. Serial możecie oglądać na platformie z lektorem lub polskimi napisami.

 „Dexter: New Blood” dostępny ciągle tylko na Canal+ Online

Zaznaczmy jednak, że na platformie SkyShowtime cały czas niedostępny jest serial „Dexter: New Blood”, czyli bezpośrednia kontynuacja przygód tytułowego bohatera. Produkcję można oglądać w Polsce wyłącznie w ofercie serwisu Canal+ Online.

Akcja serialu „Dexter: New Blood” została osadzona 10 lat po tym, jak Dexter Morgan zaginął w trakcie huraganu. Najbardziej sterylny rzeźnik z Miami przybrał nową tożsamość. Pod przybranym nazwiskiem Jim Lindsay mieszka i pracuje jako sprzedawca w sklepie Fred's Fish & Game, w małym miasteczku w stanie Nowy Jork. Czy nowe otoczenie to „nowe życie” dla Dextera? Czy opanował swoją, opakowaną w próbę wymierzania sprawiedliwości, potrzebę mordu?

Sprawdź też: Marvel chce być jak Netflix. Wszystkie odcinki nowego serialu trafią na Disney+ jednego dnia.

W głównych rolach w serialu zagrali: Michael C. Hall, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah i Clancy Brown. W rolę Harrisona, nastoletniego syna Dextera, wcielił się Jack Alcott. Do roli Deb, siostry głównego bohatera, która służy w nowych odcinkach jako uzewnętrznienie Mrocznego Pasażera, powróciła Jennifer Carpenter.

źródło: Filmozercy.com / zdj. SkyShowtime