Lady Gaga i Joaquin Phoenix na oficjalnych zdjęciach z filmu „Joker: Folie À Deux”

Jak już informowaliśmy, prace na planie filmu „Joker: Folie À Deux” zostały oficjalnie zakończone, co studio Warner Bros. postanowiło uczcić pokazaniem nowych, oficjalnych zdjęć ze swojej przyszłorocznej produkcji. Zobaczcie Lady Gagę wcielającą się w Harley Quinn i Joaquina Phoenixa wracającego do roli Jokera.

Lady Gaga jako Harley Quinn i Joaquin Phoenix jako Joker — zdjęcia z „Jokera 2” 

Prace na planie zakończono na początku tego tygodnia po czterech miesiącach zdjęć, które odbywały się w Los Angeles i Nowym Jorku. Ostatni klaps na planie studio Warner Bros. postanowiło uczcić zaprezentowaniem widzom dwóch oficjalnych zdjęć z planu, które przedstawiają dwójkę głównych bohaterów.

Kontynuacja komiksowego hitu z 2019 będzie utrzymana w konwencji musicalu. Akcja drugiej części „Jokera” rozgrywać się będzie między innymi we wewnątrz znanego z komiksów zakładu psychiatrycznego Arkham Asylum. Główną osią fabuły będzie odświeżona wersja historii związku bohatera z Harleen Frances Quinzel.

Sprawdź też: Johnny Depp wraca na salony. Jego nowy film otworzy festiwal w Cannes.

W obsadzie filmu są także m.in. Jacob Lofland, młody aktor znany z takich produkcji jak „Dom na mokradłach” i „Uciekinier”Brendan Glesson, irlandzki aktor znany z takich produkcji jak „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” czy „Duchy Inisherin”, Catherine Keene („Być jak John Malkovich”) oraz Harry Lawtey („The Pale Blue Eye”). Do swojej roli z pierwszej części wróci też Zazie Beetz.

Reżyserią filmu zajął się Todd Phillips, który wspólnie ze Scottem Silverem napisał scenariusz. Premiera filmu „Joker: Folie À Deux” została zaplanowana na 4 października 2024 roku

Joaquin Phoenix jako Joker w filmie Joker Folie À Deux.jpg

Lady Gaga jako Harley Quinn w filmie Joker Folie À Deux.jpg 

zdj. Warner Bros.