Liam Hemsworth przypakował do roli Wiedźmina. Godnie zastąpi Henry'ego Cavilla?

Netflix pożegnał się w zeszłym roku z Henrym Cavillem grającym Geralta w trzech sezonach „Wiedźmina”. Jego zastępcą wybrano Liama Hemswortha i wygląda na to, że aktor jest już gotowy do wejścia na plan czwartego sezonu serialowej produkcji. Zobaczcie, jak prezentuje się jego fizyczna forma do roli Geralta z Rivii.

Liam Hemsworth pokazuje swoją formę do roli Wiedźmina

W październiku zeszłego roku fani serialowych przygód Wiedźmina przeżyli spory szok, kiedy Netflix ogłosił, że Henry Cavill rozstaje się z produkcją po trzech sezonach i w czwartej serii rolę Geralta przejmie Liam Hemsworth. Podmiana aktora zostanie wytłumaczona przez twórców serialu za sprawą wprowadzenia nowej perspektywy, z jakiej opowiadana jest historia serialu.

Co prawda istnieje tylko jedna wersja rzeczywistości, ale jako że wydarzenia z udziałem Geralta osadzone są w przeszłości i są relacją różnych osób, to w zależności od tego, z którego źródła pochodzą, wygląd ich bohaterów może ulegać zmianie.

Sprawdź też: Wyczekiwane premiery na weekend! Coś dla każdego na Netflix, Apple TV+ i SkyShowtime!

Wygląda jednak na to, że jedna cecha serialowego Wiedźmina nie ulegnie zmianie nawet pomimo podmiany Henry'ego Cavilla na Liama Hemswortha. Nowy gwiazdor serialu Netfliksa pokazał właśnie zdjęcie z siłowni prezentujące jego fizyczną formę do roli Geralta i możemy stwierdzić, że aktor będzie dotrzymywał pod tym względem kroku swojemu poprzednikowi.

Liam Hemsowrth Wiedźmin

„Wiedźmin” – kiedy premiera 4. sezonu? Nowe nazwiska w obsadzie

Wiedźmin nowy sezon

Za kulisami trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia prac na planie czwartego sezonu „Wiedźmina”. W ostatnich dniach przedprodukcji do obsady nowych odcinków dołączyło kilka kolejnych nazwisk.

Ogłoszono, że w Sharlto Copley znany z „Dystryktu 9” wcieli się w bezwzględnego łowcę nagród Leo Bonharta, z kolei Danny Woodburn zagra uwielbianego przez fanów krasnoluda Zoltana, a James Purefoy pojawi się jako Stefan Skellen, szpieg i doradca Emhyra. Nieznanego bohatera w nowej serii zagra natomiast Edmund Kingsley, który niedawno zagrał w netfliksowym serialu „Problem trzech ciał”.

Sprawdź też: Gwiazdy nowego prequela „Gry o tron” ujawnione! To nietypowy duet bohaterów.

Premiery czwartego sezonu „Wiedźmina” należy wypatrywać latem 2025 roku. Warto jednak pamiętać, że tym razem Netflix zamierza nakręcić czwarty i piąty sezon w minimalnym odstępie, co może wpłynąć na termin prac postprodukcyjnych i dodatkowo opóźnić debiut najbliższej odsłony.  

W czwartym sezonie w głównych rolach wracają: Anya Chalotra i Freya Allan wcielające się w Yennefer i Ciri. W nowych rolach zadebiutują Sharlton Copley, któremu przypadnie rola łowcy nagród Leo Bonharta oraz Laurence Fishburne wcielający się w Regisa.

zdj. Netflix