Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera trafi do kin! Reżyser zapowiada premierę

Fani twórczości Zacka Snydera mają kolejny powód do radości. Popularny reżyser zapowiedział właśnie, że doczekamy się kinowej premiery rozszerzonej wersji „Ligi Sprawiedliwości”, która debiutowała na platformie HBO Max w marcu 2021 roku.

„Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” trafi do kin

Zack Snyder wywalczył sobie wspólnie z jego fanami okazję do zaprezentowania widzom swojej wersji pierwszych wspólnych przygód Ligi Sprawiedliwości. Jego wersja „Ligi Sprawiedliwości” zadebiutowała w streamingu w marcu 2021 roku i była to produkcja diametralnie różniąca się od tej, którą widzowie zobaczyli w kinach. Teraz reżyser przekazał w mediach społecznościowych, że niedługo doczekamy się też kinowej premiery jego filmu.

Chcecie zobaczyć ZSJL na dużym ekranie? Czekajcie na datę premiery” – reżyser na pisał na swoim profilu w serwisie Vero i opublikował zdjęcie przedstawiające Batmana granego przez Bena Afflecka. Na razie nie wiemy jeszcze, czy będzie to szeroka dystrybucja filmu i będzie można go zobaczyć także w Polsce, czy może tylko limitowany pokaz zorganizowany przez reżysera w ramach jakiegoś wydarzenia lub w określonych lokalizacjach.

Sprawdź też: Ridley Scott żałuje, że to nie on nakręcił „Blade Runnera 2049”. Wybrał wtedy „Obcego”.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Wypuszczanie filmu do szerokiej dystrybucji przez Warnera na rok przed pojawieniem się na dużym ekranie filmu o Supermanie, który ma rozpocząć nowe uniwersum DC Comics, nie wydaje się najlepszym pomysłem – zwłaszcza że sam James Gunn nie ułatwia sprawy widzom i przy nowym otwarciu mocno namieszał w swoim uniwersum, zostawiając część aktorów z poprzednich produkcji, a innych wymienił na zupełnie nowych.

„Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” – o czym opowiada film?

W filmie „Liga Sprawiedliwości” Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości.

Tylko pokonanie tych przeszkód pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller) – byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

zdj. Warner Bros.