Lily Rose-Depp i The Weeknd na nastrojowej fotce z serii „The Idol” od HBO Max

W sieci pojawiła się nowa fotka z nadchodzącego najpewniej jeszcze w tym roku serialu „The Idol”, za który odpowiada The Weeknd oraz Sam Levinson, czyli twórca hitowej „Euforii”. Na nowym kadrze piosenkarz znalazł się obok Lily-Rose Depp, córki Johnny'ego Deppa.

Produkcja ma opowiedzieć historię samopomocowego guru i zarazem lidera współczesnego kultu, który nawiązuje skomplikowaną relację z początkującą gwiazdą muzyki popowej. W głównych rolach serialu „The Idol” występują wspomniani The Weeknd, właściwie Abel Makkonen Tesfaye oraz Lily Rose-Depp. Aktorka ma w dorobku role w takich produkcjach, jak „Król” czy „Planetarium”.

Sprawdź też: Johnny Depp jako król Ludwik XV na pierwszym zdjęciu z historycznego widowiska „Jeanne du Barry”

Warto przypomnieć, że wiosną tego roku do mediów przedostała się informacja, iż serial uległ sporym modyfikacjom, które w założeniu miały znacznie wpłynąć na jego kierunek kreatywny, a także obsadę i ekipę filmową. Oprócz wspomnianych wyżej twórców serial współtworzą także Amy Seimetz („Dziewczyna z doświadczeniem”) jako reżyserka oraz Joe Epstein jako showrunner. HBO Max nie potwierdziło jeszcze daty premiery serialu aczkolwiek mówi się, że dojdzie do niej w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

The-Idol-Lily-Rose-Depp.JPG

Źródło: Twitter / zdj. HBO