Lionel Messi trafi też na streaming. Legenda Barcelony z własnym serialem od Apple TV+

Cały piłkarski świat żyje w ostatnich dniach tym, gdzie swoją piłkarską karierę będzie kontynuował Lionel Messi. Mistrz świata zakończył swoją przygodę z PSG i może w przyszłym sezonie trafić z powrotem do Barcelony, albo przenieść się do Miami lub Arabii Saudyjskiej. O jego pobycie w Paryżu oraz zdobyciu upragnionego mistrzostwa świata opowie nowy dokument od Apple TV+.

Lionel Messi z własnym serialem na Apple TV+

Platforma Apple TV+ zaproponuje swoim użytkownikom kolejny sportowy dokument. Tym razem produkcja skupi się na ostatnich poczynaniach Lionela Messiego, jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii tej dyscypliny. Niezatytułowany jeszcze serial kręcony był w Paryżu, ale także w Katarze, gdzie Messi poprowadził drużynę Argentyny do zdobycia Mistrzostwa świata. Część materiału nagrano również w ojczyźnie siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki. W czteroczęściowym dokumencie Messi będzie miał okazję, aby własnymi słowami opowiedzieć historię swojej kariery w reprezentacji Argentyny i ujawnić intymne oraz bezprecedensowe spojrzenie na jego dążenie do upragnionego triumfu w rozgrywkach FIFA.

Sprawdź też: Netflix pokaże w końcu jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów erotycznych.

Za serial odpowiadają Patrick Milling-Smith i Brian Carmody, który towarzyszyli Messiemu przez cały turniej w Katarze. Produkcja będzie poświęcona nie tylko samemu piłkarzowi, ale też wiernym kibicom, którzy kibicowali Argentynie w zeszłorocznych Mistrzostwach Świata.

źródło: deadline.com / zdj. IMAGINECHINA LIMITED / Depositphotos.com