Lista premier tygodnia od Disney+. „Ja jestem Groot”, Sebastian Stan w filmie „Fresh” i inne

Jakie premiery trafią do oferty serwisu Disney+ w najbliższym tygodniu? Wśród filmowych i serialowych produkcji zaplanowanych na następne dni znalazł  się między innymi zbiór krótkometrażówek „Ja jestem Groot” poświęcony popularnej postaci Marvela oraz komedia „Fresh”, w której zagrali Sebastian Stan i Daisy Edgar-Jones. Sprawdźcie, jakie pozycje zawitają do serwisu Disney+ w dniach 8-14 sierpnia

Najgłośniejszą premierą od Disney+ w najbliższym tygodniu będzie produkcja „Ja jestem Groot”. To pierwszy z dwóch tegorocznych spin-offów „Strażników Galaktyki” będący zbiorem krótkometrażówek poświęconych postaci Groota.

Ja jestem Groot” opowiadająca przygody młodego Groota jest zbiorem pięciu krótkometrażowych filmów skupiających się na przeróżnych historiach Groota z czasu jego dorastania. Fabuła zabiera nas do okresu pomiędzy wydarzeniami z filmów „Strażnicy Galaktyki 2” i „Avengers: Wojna bez granic”. Serial stworzyli Kirsten Lepore odpowiadająca za reżyserię i Ryan Little pełniący funkcję showrunnera. Jako producenci nad projektem czuwali Kevin Feige i James Gunn.

Nie da się ochronić galaktyki przed tym psotnym maluchem! Przygotuj się na niesamowitą przygodę, gdy mały Groot, jako główny bohater kolekcji shortów, będzie przeżywał dni chwaty, trudy dorastania i sztukę wpadania w kłopoty wśród gwiazd. W „Ja jestem Groot” zobaczymy zarówno nowe, niezwykle postacie, jak i znanego wszystkim małego Groota.

Serial „Ja jestem Groot” zadebiutuje na platformie Disney+ już 10 sierpnia. W dniu premiery do oferty serwisu trafi wszystkie pięć krótkometrażowych produkcji.

Sebastian Stan i Daisy Edgar-Jones w horrorowej komedii „Fresh

Drugą ciekawą premierą tygodnia będzie film „Fresh”, którego głównymi gwiazdami są Sebastian Stan znany fanom Marvela z roli Zimowego żołnierza oraz Daisy Edgar-Jones znana między innymi z serialu „Wojna światów”.

Sfrustrowana przewijaniem profili w aplikacjach randkowych i przesiadywaniem na beznadziejnych spotkaniach, Noa postanawia zaryzykować i daje swój numer niezręcznemu, ale uroczemu Steve'owi, którego poznała w sklepie spożywczym. Podczas randki w lokalnym barze, między parą iskrzy naturalna chemia i Noa pozwala sobie na chwilę nadziei: czy naprawdę odnalazła prawdziwą więź z tym obezwładniającym chirurgiem plastycznym? Bohaterka przyjmuje zaproszenie na wspólną weekendową wycieczkę i szybko odkrywa, że obiekt jej uniesień skrywa nietypowy apetyt.

Film wyreżyserowała Mimi Cave, dla której jest to debiut w pełnometrażowym kinie. Jej produkcja została dobrze przyjęta przez krytyków. W serwisie RottenTomatoes film „Fresh” zebrał już 195 recenzje, z których 82% ocenia go pozytywnie. Punktowa nota wynosi natomiast 7,10 w dziesięciopunktowej skali.

Sprawdź więcej naszych artykułów o Disney+

Premiery Disney+ w Polsce w sierpniu (tydzień od 8 do 14 sierpnia):

9 sierpnia

  • „Zbrodnie po sąsiedzku” sezon 2: odcinek 8

10 sierpnia

  • „High School Musical: Serial” sezon 3, odcinek 3
  • „Spoza układu” Sezon 3, odcinek 7
  • „Amant: telewizja się zmieniła, a on nie” sezon 1, odcinek 10
  • „Legendy Marvela” sezon 1, odcinek 21
  • „Ja jestem Groot” kolekcja 5 filmów krótkometrażowych

12 sierpnia

  • „Fresh”

Lista obejmuje wybrane tytuły debiutujące w ofercie platformy Disney+.

zdj. Disney