Loki przybywa na ratunek Marvelowi! Zwiastun 2. sezonu z rekordową oglądalnością

Drugi sezon „Lokiego” może być produkcją, która ponownie pomoże Marvelowi przynajmniej na chwilę odbić się od dna i zaliczyć dobre wyniki oglądalności oraz zebrać godziwe opinie wśród widzów i krytyków. Zwiastun nowych odcinków zaliczył wyśmienitą oglądalność.

Zwiastun drugiego sezonu „Lokiego z rekordową oglądalnością

Marvel ponosi ostatnio więcej porażek niż zwycięstw i to zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Jego filmy i seriale zbierają coraz słabsze opinie wśród widzów i krytyków, co przekłada się też na mniejszą oglądalność na Disney+ i słabsze wyniki w kasach kin. Wygląda jednak na to, że w tunelu porażki ponownie pojawiło się światełko. Pierwszy zwiastun drugiego sezonu „Lokiego”, który pojawił się w poniedziałek, szybko pozyskał gigantyczną widownię i stał się najlepiej oglądaną zapowiedzią w historii wszystkich oryginalnych produkcji platformy Disney+. W ciągu pierwszych 24 godzin zwiastun wygenerował 80 mln wyświetleń.

Sprawdź też: Nowy film z Zendayą odbije się SZEROKIM ECHEM. Dramat sportowy czy może namiętny erotyk?

Co ważne z perspektywy Marvela, zapowiedź wywołała głównie pozytywne reakcje wśród fanów. Opinie na Twitterze, czy też raczej na X były w 90% pozytywne. Widzowie nadal pałają sympatią do Lokiego, Mobiusa i Sylvie i czekają z niecierpliwością na dalsze przygody tej trójki. Przypomnijmy, że pierwszy sezon „Lokiego” nadal jest najchętniej oglądaną produkcją Marvela na platformie Disney+. Druga seria pojawi się już 6 października.

źródło: deadline.com / zdj. Marvel