Mads Mikkelsen na planie u twórcy „Hannibala”.  Oto pierwsza fotka zza kulis dreszczowca „Dust Bunny”

Mads Mikkelsen znany z kreacji Hannibala Lectera w serialu NBC ponownie łączy siły z twórcą tamtego tytułu, Bryanem Fullerem. Obaj artyści trafili już plan dreszczowca, którym Fuller zajmie się zarówno jako reżyser scenarzysta. Z tej okazji do sieci trafiła nowa wspólna fotka zza kulis.

Nowy film Fullera opisywany jest jako familijny dreszczowiec w stylu kina lat osiemdziesiątych. Według pierwszego zarysu fabuły, na ekranie zobaczymy losy pewnej ośmioletniej dziewczynki, która z pomocą tajemniczego sąsiada postanawia zabić monstrum kryjące się pod jej łóżkiem. Bohaterka jest przekonana, że straszna istota pożarła jej rodziców.

Sprawdź też: Będzie przemoc i będą wulgaryzmy, ale kategoria wiekowa nowego „Naznaczonego” nie zaskakuje

Za wyprodukowanie „Dust Bunny” odpowiadają wytwórnie Entertainment One i Thunder Road. Obok Fullera, producentami zostali między innymi Basil Iwanyk („John Wick 4”) i Erica Lee („Najemnik”). „Od lat byliśmy fanami Bryana” – skomentowała projekt Lee – „Dust Bunny jest czymś niezwykle pomysłowym, czegoś takiego jeszcze nie było”. Prace zdjęciowe mają ruszyć w styczniu przyszłego roku

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. NBC