Makabryczne sceny w zwiastunie „American Horror Story”. Kiedy premiera na Disney+?

Stacja FX pokazała w sieci pełną zapowiedź następnych odcinków dwunastej odsłony „American Horror Story”. Premiera drugiej połowy sezonu z podtytułem „Oczekiwanie” odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie. Co wiemy o debiucie w Polsce?

Serialowy horror wraca z nowymi odcinkami na Disney+

Najnowszy rozdział „American Horror Story” jest pierwszą w historii popularnej antologii grozy antologii adaptacją powieści. Sezon z podtytułem „Oczekiwanie” bazuje na horrorowej powieści „Delicate Condition” napisanej przez Danielle Valentine. Bohaterką dwunastego rozdziału jest kobieta będąca święcie przekonana, że zły duch zrobi wszystko, by nigdy nie zaszła w ciążę. Główną rolę gra Emma Roberts znana doskonale widzom poprzednich sezonów (w dorobku ma też udział w „Millerach”, nadchodzącej do kin „Madame Web” oraz komedii „Czym jest miłość?”).

W obsadzie są także: Cara Delevingne („Zbrodnie po sąsiedzku”) oraz celebrytka Kim Kardashian. Głównym pomysłodawcą i producentem antologicznej serii jest Ryan Murphy.

Sprawdź też: Klasyczni mutanci wracają w nowym serialu Marvela! Recenzujemy animację „X-Men ’97”

Nadchodzi druga połowa „American Horror Story: Oczekiwanie”. Kiedy premiera na Disney+?

Za oceanem dwunasty sezon „American Horror Story” debiutował jeszcze we wrześniu ubiegłego roku – ne ekrany trafiła jednak wówczas jedynie połowa seri. Premierę finałowych czterech odcinków zaplanowano na FX dokładnie na 3 kwietnia tego roku. Na początek amerykańscy widzowie otrzymają tylko jeden odcinek, a kolejne będą debiutowały co tydzień, w środy

Jeśli chodzi o premierę nowych odcinków w polskiej ofercie streamingowej, to na chwilę obecną pewni możemy być jedynie tego, że odbędzie się ona w serwisie Disney+. Nadal nie ujawniono dokładnej daty rodzimej premiery – dodajmy jednak, że pierwsza połowa debiutowała u nas z nieco ponad miesięcznym opóźnieniem. Jeżeli więc podobna tendencja utrzyma się w przypadku czterech ostatnich odcinków „Oczekiwania”, dalszy ciągu serialu będziemy mogli zoabaczyć najpewniej w pierwszej połowie maja.

zdj. FX / Disney+