Małpy razem silne. „Królestwo Planety Małp” z epickim finałowym zwiastunem

Disney pokazał w sieci finałowy zwiastun wyczekiwanego przez fanów sci-fi „Królestwa Planety Małp”. Film z Freyą Allan znaną z serialu „Wiedźmin” i w reżyserii Wesa Balla, twórcy „Więźnia labiryntu”, trafi na ekrany już w drugiej połowie maja.

Królestwo Planety Małp” z ostatnim zwiastunem. Disney zapowiada wielkie widowisko

Akcja nowego filmu osadzona jest na około 300 lat po wydarzeniach z produkcji, w której to Cezar doprowadził swój lud do ziemi obiecanej. Małpy stały się teraz dominującym gatunkiem na Ziemi, a ludzie muszą żyć w ukryciu i strasznych warunkach. Grupie małp przewodzi nikczemny Proximus Caesar, który chce realizować swój własny plan dotyczący rozwijania królestwa nowego dominującego gatunku na planecie.

Sprawdź też: Prime Video stawia na mieszankę fantasty i romansu. Tak zapowiada się serial „My Lady Jane”

Tymczasem Cezar stał się postacią niemal religijną, a Proximus przyjął jego imię, ponieważ było ono uważane za miano należące do tego, który piastuje najważniejsze stanowisko w społeczeństwie małp. W opozycji do tyrana stoi Noa, młoda małpa, która nie ma pojęcia, kim był Cezar, nie wie też nic na temat jego dziedzictwa. W trakcie swojej podróży Noa musi zrozumieć, co znaczyły nauki, które pozostawił po sobie ich pierwszych wielki przywódca.

Obok Freyi Allan w obsadzie są przede wszystkim: Owen Teague („Bastion”),Kevin Durand („Robin Hood”), Peter Macon („Shameless – Niepokorni”), Travis Jeffery („Zatoka serc”) oraz William H. Macy („Gang dzikich wieprzy”).

Premiera „Królestwa Planety Małp” odbędzie się już 24 maja tego roku.

zdj. Disney