Mando powraca. Zobaczcie najnowsze plakaty do serialu „The Book of Boba Fett”

Lucasfilm pokazał w sieci trzy nowe plakaty z ostatniego odcinka serialu „The Book of Boba Fett”. Na jednym z nich zobaczycie Dina Djarina, czyli głównego bohatera „The Mandalorian”, do którego należał piąty rozdział spin-offowej serii. 

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku serialu, zatytułowanym „Return of the Mandalorian”, główne wątki doczekały się zepchnięcia na dalszy plan. Całość epizodu zagrała w zasadzie niczym wstępny rozdział trzeciego sezonu „The Mandalorian”. W konsekwencji, na głównym plakacie z odcinka zobaczycie bohatera pierwszego aktorskiego serialu z „Gwiezdnych wojen”, dobywającego wprowadzonego w tamtej produkcji Darksabera.

Na pozostałych grafikach promujących usiany odniesieniami do przeróżnych gwiezdnowojennych produkcji odcinek pojawiają się grany przez Emily Swallow mandaloriański Płatnerz oraz Pelli Motto, w którą raz jeszcze wcieliła się Amy Sedaris. Bohaterkę zobaczycie w towarzystwie między innymi droida typu BD, którego widzieliśmy już w grze wideo „Star Wars Jedi: Upadły zakon”. Za reżyserię odcinka odpowiedziała tym razem Bryce Dallas Howard. Premierę kolejnego rozdziału zaplanowano z kolei już na jutro. 

Plakat serialu The Book of Boba Fett

Plakat serialu The Book of Boba Fett

Plakat serialu The Book of Boba Fett

zdj. Disney