Marcin Dorociński zagra obok Toma Cruise'a w „Mission: Impossible”? Reżyser pokazuje zdjęcie

Wygląda na to, że Marcin Dorociński zaangażował się w kolejny zagraniczny projekt. Polski aktor pojawił się na nowym zdjęciu, które na swoim Twitterze udostępnił Christopher McQuarrie, twórca najnowszej odsłony serii „Mission: Impossible”.

Studio Paramount Pictures rozpoczęło niedawno promowanie filmu „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”. Siódma część popularnej serii doczekała się pierwszego zwiastuna, ale ekipa zdjęciowa pracuje już od kilku miesięcy nad tworzeniem ósmej odsłony, która ma być finałowym rozdziałem przygód Ethana Hunta. Wygląda na to, że swój udział w niemożliwej misji popularnego agenta granego przez Toma Cruise'a będzie miał także Marcin Dorociński. Polski aktor pojawił się na zdjęciu, które reżyser Christopher McQuarrie zamieścił na swoim Twitterze. Zdjęcie nie zostało co prawda okraszone żadnym podpisem, ale zastosowane filtry mocno przypominają zdjęcia, którymi reżyser promował siódmą część „Mission: Impossible” w poprzednich miesiącach. Co więcej, McQuarrie nie pozostaje obecnie zaangażowany w żaden inny projekt reżyserski. Wiemy natomiast, że od końca marca trwają prace nad filmem „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two”.

Sprawdź też: Kiedy „Stranger Things” powróci z 5. sezonem? Przerwa pomiędzy sezonami będzie znacznie krótsza.

1500x500.jpg

Warto także zaznaczyć, że w maju Dorociński informował w mediach społecznościowych, że pojawił się w Londynie, gdzie rozpoczął swoją kolejną wielką przygodę filmową. Fanom serii „Mission: Impossible” nie trzeba przypominać, że to właśnie Anglia jest jedną z głównych lokalizacji, w których kręcone są filmy o przygodach Ethana Hunta. Jak na razie informacja o angażu Dorocińskiego pozostaje jednak nieoficjalna. Nie wiemy też, jak dużą rolę aktor ma odegrać w filmie, ale warto odnotować, że jeszcze parę dni temu informował, że nadal przebywa w Wielkiej Brytanii, więc wygląda na to, że cały czas pracuje na planie tajemniczego projektu.

Ostatnio Marcin Dorociński pokazał się globalnej publiczności za sprawą serialu „Gambit królowej” od platformy Netflix. Aktor zagrał w nim mistrza szachowego, Vasily'ego Borgova, największego przeciwnika głównej bohaterki granej przez Anyę Taylor-Joy.

zdj. Netflix / Paramount Pictures