Margot Robbie przejdzie do Marvela? Harley Quinn ma zostać gwiazdą „Fantastycznej Czwórki”

Jeśli coś rozgrzewa w ostatnich miesiącach fanów Marvela, to jest to casting do filmowej produkcji o Fantastycznej Czwórce. Kolejna porcja informacji sugeruje, że w MCU może zadebiutować Margot Robbie będąca do tej pory gwiazdą filmowych produkcji DC Comics. W kogo może wcielić się gwiazda „Barbie”?

Margot Robbie zostanie gwiazdą Marvela? Studio złożyło propozycję

Od miesięcy otrzymujemy co jakiś czas nowe przecieki na temat castingu do kolejnego z superbohaterskich widowisk Marvela. Najnowsza informacja przynosi nam wyjątkowo niespodziewaną kandydatkę do zagrania Sue Storm. Jak donosi Daniel Richtman, jeden z najpopularniejszych scooperów w sieci, rolę głównej bohaterki „Fantastycznej Czwórki” studio zaproponowało Margot Robbie.

Sprawdź też: „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi na Disney+ w maju. Znamy dokładną datę premiery.

Na razie nie mamy pewności, czy aktorka znana z roli Harley Quinn w filmach DC Comics przyjęła propozycję i oczywiście istnieje możliwość, że nie ​​​​zaakceptuje oferty, ale informacje na temat tego, że Marvel faktycznie złożył jej propozycję potwierdził też inny ze scooperów ukrywający się pod pseudonimem MyTimeToShine. Jeśli aktorka zostanie obsadzona w roli Sue, to pojawi się na ekranie najprawdopodobniej obok Adama Drivera, który jest murowanym faworytem do zagrania Reeda Richardsa. Aktualnie na podstawie przecieków obsada filmu prezentuje się następująco: Adam Driver (jako Mister Fantastic), Margot Robbie (Niewidzialna kobieta), Paul Mescal (Ludzka pochodnia) i Antoni Banderas (Galactus).

Fantastyczna Czwórka”  trafi do kin 14 lutego 2025 roku. Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Matt Shakman. Ostatnio ogłoszono, że rolę scenarzysty produkcji przejął Josh Friedman mający w dorobku takie tytuły jak „Avatar: Istota wody”, „Wojna światów”, „Czarna Dalia” czy serialowy „Snowpiercer”.

źródło: Daniel Richtman zdj. Warner Bros. / Marvel