Marvel przygotował następny, epicki spot „Spider-Mana: Bez drogi do domu”. Co łączy Electro z Iron Manem?

Sony pokazało kolejny spot telewizyjny, zapowiadający premierę widowiska „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Jednocześnie, dzięki nowym ujęciom przedstawiającym Jamiego Foxxa, powracającego do roli Electro, fani dopatrzyli się zaskakującego powiązania z postacią Iron Mana.

Chodzi o reaktor łukowy, który dostrzeżono na klatce piersiowej złoczyńcy granego przez Foxxa. Wygląda na to, że technologia opracowana w poprzednich filmach Marvel Studios przez Tony'ego Starka została w jakiś sposób przechwycona przez Electro – inna metoda zasilania jego egzoszkieletu tłumaczy też różnicę w kolorystyce wyładowań elektrostatycznych, względem wersji postaci, którą widzieliśmy w „Niesamowitym Spider-Manie 2”. Przypomnijmy też, że zgodnie z tym co zobaczyliśmy w zwiastunach, z technologii Stark Industries ma skorzystać również Doktor Octopus.

87739055-D882-458F-A723-19F603189A19.jpeg

2E53AAA0-CE81-4C4D-9A78-1CA765CFFA74.jpeg 

W najnowszym filmie o przygodach Spider-Mana będziemy mogli zobaczyć, jak Peter Parker radzi sobie z konsekwencjami ujawnienia jego tajnej tożsamości przez Mysterio. Nie mając wielkiego wyboru, bohater zwraca się o pomoc do Doktora Strange'a i prosi go o wymazanie z pamięci wszystkich ludzi na świecie informacji o tym, że to właśnie on jest Spider-Manem. Zaklęcie rzucone przez Strange'a sprawia jednak, że w Nowym Jorku zaczynają pojawiać się złoczyńcy z innych uniwersów. W filmie zobaczymy między innymi Doktora Octopusa, Electro oraz Zielonego Goblina.

 Kinowy debiut filmuSpider-Man: Bez drogi do domu” został zaplanowany na 17 grudnia.

zdj. Sony Pictures