Marvel przywiezie na D23 nowe informacje o filmach i serialach z MCU. Kiedy poznamy szczegóły?

Marvel powrócił w tym roku na Comic-Con w San Diego i przywiózł na imprezę sporo nowych informacji na temat swoich kolejnych filmowych i serialowych projektów. Nie oznacza to jednak wcale końca ujawniania głośnych projektów. Ju we wrześniu studio będzie miało dla fanów porcje kolejnych informacji na temat przyszłości MCU. Na kiedy zaplanowano panel Marvela na imprezie D23?

Pod koniec lipca Kevin Feige wspólnie z największymi gwiazdami Marvela zawitali do San Diego i ku zaskoczeniu tysięcy widzów przywieźli na imprezę wyjątkowo sporo nowych informacji na temat przyszłych projektów MCU. Poznaliśmy niemal całą rozpiskę piątej fazy i pierwsze szczegóły dotyczące szóstego rozdziału filmowo-serialowego uniwersum, które ma zostać domknięta dwiema odsłonami serii Avengers. Wygląda na to, że Feige pozostawił sobie jeszcze kilka ciekawych informacji na temat nadchodzących projektów, bowiem Disney oficjalnie potwierdził, że produkcje Marvela otrzymają swój panel na wydarzeniu D23.

Sprawdź też: Warner rezygnuje z filmu „Batgirl”. Produkcja z Michaelem Keatonem nie trafi ani do kin, ani do HBO Max.

W sobotę 10 września o godzinie 19:00 polskiego czasu odbędzie się panel, na którym filmowi twórcy, gwiazdy i nieujawnieni goście dołączą do przedstawicieli Marvel Studios, aby zaprezentować fanom kinowe i serialowe tytuły. Będziemy mogli zajrzeć za kulisy długo oczekiwanych filmów, programów specjalnych i seriali, a uczestnicy panelu zobaczą ekskluzywne materiały i będą jednymi z pierwszych, którzy poznają szczegóły na temat nadciągających projektów. Podczas panelu ujawnione zostaną szczegóły zarówno na temat projektów Marvela, jak i Gwiezdnych wojen.

Wiele wskazuje na to, że Marvel będzie podczas wydarzenia promował między innymi produkcje takie jak „Werewolf By Night” oraz „Strażnicy Galaktyki Świąteczny program specjalny” dedykowane serwisowi Disney+. Możemy oczekiwać też szczegółów na temat obsady filmu o Fantastycznej czwórce.

zdj. Marvel

REKLAMA: Przekierowanie nastąpi za 15 sekund Przejdź na Filmozercy.com
test