Marvel rozpoczyna prace na planie serialu „Echo”. Kto dołączył do obsady?

Marvel nie ściąga nogi z gazu i rusza z pracami nad kolejnym serialowym projektem dedykowanym platformie Disney+. O rozpoczęciu zdjęć do produkcji „Echo” poinformowała główna gwiazda produkcji, czyli Alaqua Cox.

Echo poznaliśmy w zeszłym roku w serialu „Hawkeye”, ale jeszcze na długo przed jej debiutem wiedzieliśmy, że bohaterka otrzyma także swój własny serial. Jego akcja zostanie osadzona po wydarzeniach, które widzieliśmy w produkcji z Kate Bishop i pokaże, jak Maya Lopez próbuje odnaleźć swoją własną drogę w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo.

Maya Lopez to głuchoniema dziewczyna wychowująca się pod opieką Kingpina. Potrafi naśladować ruchy swoich przeciwników, co czyni z niej mistrzynię walki i akrobacji. Bohaterka przedstawiła się widzom w ramach serialu.

Sprawdź też: Daredevil i Punisher pojawią się w serialu „Echo”? Marvel zatrudnia scenarzystów Netfliksa.

W głównej roli powraca Alaqua Cox, która potwierdziła właśnie na swoim Instagramie, że ruszają prace zdjęciowe do serialu. Aktorka pokazała zdjęcie kartki z życzeniami od Kawennáhere Devery Jacobs, aktorki znanej z roli w serialu „Reservation Dogs”. Co prawda, Jacobs nie została oficjalnie obsadzona w produkcji Marvela, ale niewykluczone, że pojawi się na ekranie w jednej z drugoplanowych ról. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że reżyserią jednego z odcinków zajmie się Sydney Freeland pracująca z aktorką przy wspomnianej produkcji od Hulu.

Obsadę produkcji „Echo” oficjalnie zasilił natomiast niedawno Graham Greene znany między innymi z roli w filmie „Tańczący z wilkami”. Główną scenarzystką projektu jest Marion Dayre pracująca między innymi przy serialu „Zadzwoń do Saula”. Data premiery serialu nie została jeszcze ustalona, ale spodziewajmy się debiutu na Disney+ już w 2023 roku.

Alaqua Cox zdjęcie z Instagrama serial Echo

zdj. Marvel