Marvel szykuje prawdziwą BOMBĘ. Powrotu TEGO bohatera nikt się nie spodziewał!

Marvel już na dobre rozkręcił swoje multiwersum i zamierza czerpać z niego pełnymi garściami. Najnowsze doniesienia dotyczące trzeciego filmu o Deadpoolu ujawniają, że w produkcji pojawi się jeden z bohaterów, którego w MCU nikt się nie spodziewał.

Uwaga! Artykuł zawiera potencjalne SPOILERY dotyczące obsady filmu i gościnnych występów w produkcji.

Daredevil pojawi się w filmie „Deadpool 3”? Zaskakujące doniesienia z planu

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje sugerujące, że film „Deadpool 3” będzie dla miłośników X-Menów tym, czym „Spider-Man: Bez drogi do domu” był dla fanów Pajączka, czyli nostalgicznym powrotem wielu znanych twarzy. Mówi się, że w filmie pojawi się wiele znanych twarzy z poprzednich produkcji o mutantach i tak oto ponownie na ekranie zobaczymy Storm graną przez Helle Berry, Famke Jannsen grającą Jean Grey i Jamesa Marsdena wcielającego się w Cyclopsa.

Sprawdź też: Te tytuły WARTO obejrzeć! 5 serialowych i filmowych nowości na weekend.

Nowa plotka głosi, że gościnne występy wcale się na tym nie skończą. Na planie produkcji widziano bowiem niedawno samego Bena Afflecka! Aktor znany ostatnimi czasy fanom komiksowych produkcji głównie z roli Batmana ma na swoim koncie także rolę superbohatera wywodzącego się z komiksów Marvela. Nie potwierdzono jeszcze, czy Affleck faktycznie pojawi się w filmie i kogo zagra, ale najprawdopodobniej będzie to Daredevil z filmu wypuszczonego do kin w 2003 roku. Jak na razie informację te powinniśmy traktować jednak z odpowiednim dystansem i nie oczekiwać, że Matt Murdock grany przez Afflecka będzie istotną częścią fabuły. Będzie to raczej krótkie cameo, ale ze snuciem domysłów na temat wielkości roli poczekajmy do potwierdzenia tych doniesień z bardziej oficjalnych źródeł.

daredevil ben affleck.jpg

Oprócz powracającego w tytułowej roli Ryana Reynoldsa w filmie zobaczymy też m.in. Hugh Jackmana jako Wolverine'a, Morenę Baccarin jako Vanessę oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”) i Emmę Corin („The Crown”). W obsadzie nie powróci natomiast Zazie Beetz.

Film „Deadpool 3” będzie pełnoprawną częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Projekt jest na ten moment pierwszą odsłoną VI fazy, w skład której wejść mają również nowe filmy o Avengersach i Fantastycznej Czwórce. Premierę zapowiedziano już na 3 maja 2024 roku.

źródło: KC Walsh / zdj. MarkoAliaksandr / Depositphotos.com / Disney