Marvel szykuje serial o nowej superbohaterce. Taylor Swift przymierzana do roli!

Marvel chce powiększyć swoje filmowo-serialowe uniwersum o kolejną oryginalną produkcję dla platformy Disney+. Studio przygotowuje się do stworzenia serialu opowiadającego o przygodach zupełnie nowej bohaterki, której na ekranie jeszcze nie widzieliśmy. Co więcej, do jej roli przymierzana ma być sama Taylor Swift.

Taylor Swift jako superbohaterka we własnym serialu Marvela?

Niedawno słyszeliśmy przecieki z Marvel Studios mówiące o tym, że szef wytwórni Kevin Feige spotkał się z Taylor Swift, aby omówić z nią jej potencjalny występ w MCU. Miało to potwierdzać, że popularna piosenkarka zgodnie z ostatnimi doniesieniami, nie pojawi się w ramach gościnnego występu w nowym filmie o przygodach Deadpoola i Wolverine'a. Zamiast tego Marvel szykuje dla niej debiut w ramach zupełnie innego projektu.

Teraz mówi się, że Marvel aktywnie rozwija już kolejny z seriali dedykowany streamingowi i ma on opowiedzieć o bohaterce znanej w komiksach jako Blonde Phantom. Serial zapowiadany jest jako szpiegowski thriller, którego akcja osadzona jest w Las Vegas z lat 50. ubiegłego wieku. Aktualnie trwają poszukiwania showrunnera projektu, a jeśli chodzi o główną bohaterkę serialu, to właśnie z tą postacią łączona była też sama Taylor Swift.

Sprawdź też: Spektakularny sukces Disneya! Nowy film studia pokonał drugą „Diunę”! To historyczny wynik.

Blonde Phantom

Marvel, a w zasadzie to stojący na jego czele Kevin Feige od dłuższego czasu stara się wprowadzić Blonde Phantom do MCU i chciał to zrobić już na początku tworzenia filmowego uniwersum, bo to właśnie do tej roli rozważana była Scarlett Johansson, ale ostatecznie zdecydowano, że aktorka wcieli się w Czarną wdowę.

Blonde Phantom debiutowała w komiksach jeszcze w 1946 roku w jedenastym zeszycie serii „All-Select Comics”. To tak naprawdę Louise Grant będąca sekretarką detektywa Marka Masona, która przywdziewając kostium staje się superbohaterką Blonde Phantom pomagającą swojemu pracodawcy w rozwiązywaniu tajemniczych spraw. Bohaterka szybko stała się popularna wśród czytelników i zaczęła pojawiać się gościnnie w innych seriach o superbohaterach. Była związana między innymi z drużyną Avengers oraz She-Hulk.

źródło: Daniel RPK / zdj. Marvel