Marvel znalazł rolę dla Ryana Goslinga! Kogo może zagrać gwiazdor „Barbie”?

Ryan Gosling od lat łączony był z filmowym uniwersum Marvela, ale ostatnio jego zakusy na dołączenie do MCU przybrały na sile. Wiemy, że gwiazdor „Barbie” spotkał się niedawno z szefem Marvel Studios, aby porozmawiać na temat potencjalnych ról w nowych projektach superbohaterskiego uniwersum. Właśnie ujawniono, jakiego bohatera Gosling mógłby zagrać.

Ryan Gosling w końcu dołączy do Marvela? Rozmawiał o zagraniu tego herosa

W ostatnim roku Gosling stał się jeszcze popularniejszym gwiazdorem dzięki roli Kena w filmie o lalce Barbie. Produkcja została największym kinowym przebojem 2023 roku i przyniosła Goslingowi nominacje do kilku ważnych nagród. Aktor od kilku lat co jakiś czas łączony jest z Marvel Cinematic Universe, ale do tej pory sam zainteresowany nie wyglądał na zbyt entuzjastycznie nastawionego na perspektywę założenia superbohaterskiego kostiumu. Wygląda jednak na to, że Gosling zmienił zdanie, bowiem w grudniu miał spotkać się z Kevinem Feigem stojącym na czele Marvel Studios.

Z najnowszych informacji wynika, że panowie rozmawiali o znalezieniu odpowiedniego bohatera, w którego mógłby wcielić się Gosling i w trakcie dyskusji poruszono między innymi obsadzenie aktora w roli Novy. Nie jest to wcale pierwszy przypadek łączenia gwiazdora „Blade Runner 2049” z tym bohaterem. W poprzednich miesiącach pojawiały się już podobne głosy sugerujące, że Marvel chce, aby to właśnie Gosling wcielił się w głównego bohatera filmu „Nova”, który początkowo miał być serialową produkcją przygotowywaną dla platformy Disney+. W ostatnich tygodniach Ryan Gosling był co prawda wymieniany także jako jeden z kilku aktorów, którego możemy zobaczyć w roli Doktora Dooma w zbliżającym się reboocie „Fantastycznej Czwórki”, ale teraz mówi się już wyłącznie o zagraniu Novy.

Sprawdź też: Kto złoczyńcą w „Spider-Manie 4”? Twórcy obrali zaskakujący kierunek.

Nova Marvel

Warto więc przypomnieć, że Ryan Gosling niedawno zrezygnował z roli w filmie „Wilkołak”, z którym związany był od trzech lat. W jego kalendarzu pojawiła się więc spora luka, którą może wykorzystać do zagrania w nowym projekcie Marvela. Czy rzeczywiście tak się stanie? Będziemy musieli poczekać na bardziej oficjalne informacje. Najpopularniejszym wcieleniem Novy w komiksach jest Richard Rider i to najpewniej on odegra główną rolę w filmie, który opowie o przygodach herosa stojącego na czele Nova Corps — organizacji pilnującej porządku w galaktyce.

źródło: patreon.com / zdj. Marvel / depositphotos