Mateusz Damięcki jako bezimienny mściciel w nowym serialu od twórców „Furiozy” [ZWIASTUN]

Jeszcze tej wiosny na platformę CANAL+ Online zawita nowy polski serial „Prosta sprawa” z główną rolą Mateusza Damięckiego. Aktor wciela się w produkcji bazującej na bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza w bezimiennego mściciela. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Mateusz Damięcki w kolejnym serialu akcji od twórców „Furiozy”

Prosta sprawa”  ma być kolejną sensacyjną, wysokoadrenalinową produkcją akcji od twórców „Furiozy”. Produkcja powstała na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu, który staje po stronie pokrzywdzonych i słabszych. Obok Mateusza Damięckiego w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy też Piotra Adamczyka w roli demonicznego, zdemoralizowanego mafioza.

Sprawdź też: Serial w świecie „Obcego” też powstaje! Ujawniono czas akcji i nową gwiazdę.

Serial opowiada historię mężczyzny, który przyjeżdża do Kotliny Jeleniogórskiej oddać 200 złotych długu swojemu przyjacielowi, Prostemu. Okazuje się, że kumpel ma śmiertelnie chorą córkę, na której leczenie ukradł pieniądze przygranicznej i bezwzględnej mafii, a teraz jest przez nią poszukiwany. Bezimienny podejmuje jedyną, moralnie słuszną decyzję, wywołując tym samym ciąg dramatycznych zdarzeń. Idzie na wojnę z gangsterami, ryzykując wszystko. Od teraz będzie walczył o życie, i to nie tylko swoje, z mafią jeleniogórskiego półświatka. Z pozoru prosta sprawa szybko obróci się w brawurowe kino akcji z opowieścią o zasadach, które nigdy się nie dewaluują. 

Serial „Prosta sprawa” zadebiutuje na platformie CANAL+ Online już 17 maja. W serialu wystąpili też: Mateusz Więcławek („Kobieta z…”), Mateusz Kmiecik („Morderczynie”), Iza Kuna („Teściowie”), Magdalena Wieczorek („Zadra”), Maciej Musiał („Chłopi”), Krzysztof Zalewski („Bo we mnie jest seks”) oraz Daniel Olbrychski i Maciej Damięcki.

zdj. CANAL+ Online