Matthew McConaughey i Woody Harrelson zagrają samych siebie w nowej komedii Apple TV+

Ekranowy duet Matthew McConaugheya i Woody'ego Harrelsona powróci. Aktorzy znani z kryminalnego hitu „True Detective” zagrają razem w nowej komedii powstającej dla Apple TV+. Na podobieństwo takich produkcji, jak „Pohamuj entuzjazm” aktorzy wcielą się w fikcyjne wersje samych siebie. 

Niezatytułowany jeszcze projekt komediowy opowie historię obu aktorów, którzy wraz ze swoimi rodzinami wprowadzają się na ranczo McConaugheya w Teksasie. Pomimo wieloletniej przyjaźni bliskie towarzystwo szybko staje się trudne do zniesienia. „To pełne ciepła love story toczące się wokół osobliwej i pięknej więzi między Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem” – czytam w pierwszym opisie zamieszczonym w sieci przez Apple'a

Sprawdź też: Quentin Tarantino zdecydował, jak zakończy reżyserską karierę. Co wiemy o dziesiątym filmie twórcy „Pulp Fiction”?

Na serię złoży się dziesięć odcinków. Każdy z nich ma potrwać około pół godziny. Realizacją zajmie się David West Read („The Big Door Prize”, „Schitt's Creek”). Produkuje studio Skydance Television. Obaj gwiazdorzy serialu będą producentami wykonawczymi, obok David Ellison, Dana Goldberg, Bill Bost, Jeremy Plager i Matt Thunell. Termin wejścia na plan nie został ujawniony. Nie wiemy też, kto jeszcze pojawi się w obsadzie.

Źródło: Variety / zdj. HBO