Maximale kontra Autoboty. Zerknijcie na pierwszy fragment „Transformers: Przebudzenie bestii”

Paramount przy współpracy z MTV zamieścił w sieci pierwszy oficjalny klip z filmu „Transformers: Przebudzenie bestii”. Zerknijcie jak w widowisku reżyserowanym przez Stevena Caple’a Jr. („Creed II) dojdzie do spotkania Autobotów i Maximalów.

Przebudzenie bestii” zabierze widzów do roku 1994. W głównego bohatera filmu wcieli się Anthony Ramos. To były wojskowy z Brooklynu, który posiada niezwykłe umiejętności techniczne. Na ekranie partnerować będzie mu Dominique Fishback, pracowniczka muzeum zajmująca się badaniem starożytnych artefaktówJeśli chodzi o autoboty, to główną postacią filmu będzie sam Optimus Prime (Peter Cullen). Film przedstawi jego pierwszą przygodę na Ziemi

Sprawdź też: „Transformers” – nowy film animowany to origin story Optimusa i Megatrona

Caple Jr. nakręcił film według scenariusza Joby'ego Harolda, Darnella Metayera, Josha Petersa, Ericha Hoebera i Jona Hoebera. Wśród producentów widowiska znalazł się Michael Bay, czyli reżyser debiutanckiej odsłony cyklu wydanej w 2007 roku. Paramount chce, by Przebudzenie bestii dało początek nowej trylogii w uniwersum. Kinowy debiut filmu „Przebudzenia bestii” odbędzie się 9 czerwca. 

Zdj. Paramount