Michael Myers bez maski. Nowe zakulisowe fotki z „Halloween zabija”

W sieci pojawiła się galeria nowych zdjęć zakulisowych z drugiej części zrebootowanej trylogii „Halloween”. Na fotkach zobaczycie między innymi głównego antagonistę filmu, Michaela Myersa bez kultowej maski.

Poparzone oblicze Myersa z „Halloween zabija” należy do aktora Jamesa Jude'a Courtneya, który wcielił się w rolę zabójcy zarówno w tym, jak i poprzednim filmie cyklu w reżyserii Davida Gordona Greena. Na zdjęciach znalazła się też kultowa maska Myersa, która odniosła obrażenia wskutek wydarzeń wieńczących akcję poprzedniego filmu. Dodajmy, że za pracę charakteryzatorską odpowiadał przy „Halloween zabija” Chris Nelson. Efekty jego pracy mogliśmy oglądać ostatnio między innymi przy trylogii slasherów „Ulica Strachu” Netfliksa oraz „Kolei podziemnej” w reżyserii Barry'ego Jenkinsa.

Przypomnijmy, że „Halloween zabija” trafiło dziś na ekrany polskich kin. Główne role w filmie zagrały Judy Greer, Andi Matichak oraz Jamie Lee Curtis. Akcja rozpoczyna się kilka minut po finale poprzedniej części. Po tym, jak Laurie Strode , jej córka Karen i wnuczka Allyson zostawiły Michaela Myersa na pewną śmierć w płonącym domu, Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kobieta wierzy, że w końcu zabiła swojego prześladowcę, ale Michaelowi udaje się uciec, a jego niepohamowana chęć zabijania trwa w najlepsze.

Rzućcie okiem na naszą recenzję.

źródło: Instagram / zdj. Universal.