Michael Shannon i Antje Traue powrócą do ról z „Człowieka ze stali” w filmie o Flashu

Wygląda na to, że filmowa produkcja o Flashu stworzy możliwość do powrotu nie tylko dla Michaela Keatona, który jeszcze raz założy strój Batmana, ale także aktorom występującym w produkcji „Człowiek ze stali”. W obsadzie kinowego widowiska znaleźli się Michael Shannon i Antje Traue.

Wiemy już, że film o przygodach Flasha będzie pierwszą kinową produkcją studia Warner Bros. zahaczająca o pojęcie multiwersum. Produkcja zabierze nas w podróż po alternatywnych wersjach świata DC Comics, a na ekranie pojawią się między innymi Supergirl, nowa wersja Flasha, a także Michael Keaton wracający do swojej interpretacji Mrocznego Rycerza z filmów Tima Burtona. Jak ujawniła oficjalna lista członków obsady, w produkcji mają pojawić się także Michael Shannon i Antje Traue, których fani filmowych produkcji DC kojarzą doskonale z „Człowieka ze stali”.

Sprawdźcie też: Michael Keaton powróci jako Batman w filmie „Batgirl”.

Nie znamy jak na razie żadnych szczegółów na temat historii, która będzie wiązała się z powrotem generała Zoda i Faory-Ul, ale nietrudno wyobrazić sobie, że oboje zostaną pokazani w ramach retrospekcji ujawniających pochodzenie Supergirl.

Premiera filmu „The Flash” odbędzie się 4 listopada 2022 roku. Główne role w filmie grają Michael Keaton, Ezra Miller, Sasha Calle oraz  Ben Affleck. W obsadzie produkcji są także Maribel Verdu, która zagrała matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Film wyreżyserował Andy Muschietti.

zdj. Warner Bros.