Miesiąc serialowych nowości! Takie premiery SkyShowtime przygotowało na kwiecień

W kwietniu na platformie SkyShowtime lista nowości będzie zdominowana przez serialowe produkcje. Na nowy miesiąc platforma przygotowała między innymi finałowy sezon serialu „Star Trek: Discovery”. Jakie seriale i filmy będzie można obejrzeć w kwietniu na SkyShowtime? Oto lista.

Jaki serial obejrzeć? Kolejne Serialowe premiery na SkyShowtime w kwietniu

W kwietniu w serwisie SkyShowtime pojawi się kolejna porcja fascynujących historii z popularnymi gwiazdami. Na platformie zadebiutują serialowe adaptacje światowych bestsellerów: „Dżentelmen w Moskwie” z Ewanem McGregorem, a także „Niedaleko pada jabłko” z Annette Bening i Samem Neillem oraz Alison Brie i Jakiem Lacym.

Sprawdź też: „Dżentelmeni” – recenzja serialu. Już w marcu Netflix przynosi nam serial roku!

Swoją premierę w serwisie będzie miał również piąty i zarazem finałowy sezon popularnego serialu science fiction „Star Trek: Discovery”. Wcześniej do oferty serwisu zawitają wszystkie poprzednie serie tej produkcji. Na 8 marca zapowiedziano debiut pierwszych trzech sezonów, a na 22 marca premierę czwartej serii.

Boat Story” – premiera 5 kwietnia

Boat Story gdzie obejrzeć

Gdy dwoje ubogich nieznajomych, Janet (Daisy Haggard – Back to Life, Breeders) i Samuel (Paterson Joseph – Vigil, Noughts & Crosses), przypadkiem znajduje mnóstwo kokainy na zniszczonej łodzi, oboje nie mogą uwierzyć w swoje szczęście. Postanawiają sprzedać towar i podzielić się zyskiem, ale na ich trop szybko wpada policja, zamaskowani zabójcy i elegancki gangster znany pod pseudonimem „Krawiec” (Tcheky Karyo – Baptiste, The Missing).

Star Trek: Discovery” sezon 5 – premiera 5 kwietnia

Star Trek: Discovery gdzie obejrzeć

W piątym i finałowym sezonie serialu Star Trek: Discovery kapitan Burnham i załoga U.S.S. Discovery odkrywają tajemnicę, od której zacznie się ich kolejna spektakularna podróż przez galaktykę. Tym razem będą szukać starożytnej mocy, której istnienie przez wieki było ukrywane. W tych poszukiwaniach mają jednak groźnych, wrogich rywali, desperacko pragnących tej samej mocy i gotowych zrobić wszystko, żeby ją zdobyć.

Dżentelmen w Moskwie” – premiera 18 kwietnia

Dżentelmen w Moskwie gdzie obejrzeć

W serialu A Gentleman in Moscow (Dżentelmen w Moskwie) Ewan McGregor (seria Star Wars, Halston, Trainspotting) wciela się w hrabiego Aleksandra Rostowa, który po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie historii. Radziecki sąd daruje mu życie, ale zsyła go do maleńkiego pokoju na strychu wytwornego hotelu Metropol. Jeśli hrabia stamtąd wyjdzie, czeka go egzekucja. Za murami hotelu mijają burzliwe lata i dekady historii Rosji. W swym więzieniu Rostow nie może ich obserwować, za to otwiera się przed nim znacznie ciekawszy świat odkryć duchowych. Budując nowe życie w hotelowym odosobnieniu, poznaje prawdziwą wartość przyjaźni, rodziny i miłości.

Niedaleko pada jabłko” – premiera 23 kwietnia

Niedaleko pada jabłko gdzie obejrzeć

Scenariusz serialu został oparty na bestsellerze „New York Timesa” opublikowanym w Polsce pod tytułem „Niedaleko pada jabłko” autorstwa Liane Moriarty. Jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) właśnie sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień życia. Z radością czekają na to, żeby spędzać więcej czasu z czwórką swoich dorosłych już dzieci (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles). Wszystko zmienia się, gdy do drzwi puka ranna, młoda kobieta wnosząca w ich codzienność adrenalinę, za którą tak tęsknili. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.

Moje Wielkie Greckie Wesele 3” – premiera 28 kwietnia

Moje Wielkie Greckie Wesele 3 gdzie obejrzeć

Poprzednie dwie części filmu Moje wielkie greckie wesele odniosły wielki finansowy sukces, a teraz filmowa seria powraca z trzecim weselem, które zapowiada się jeszcze wystawniej niż poprzednie. Na ekranie pojawią się znajome postacie, w które wcielają się Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, Andrea Martin i Lainie Kazan.

Premiery kwietnia na SkyShowtime:

  • „Boat Story” 5 kwietnia
  • „Star Trek: Discovery” sezon 5 – premiera 5 kwietnia
  • „Dżentelmen w Moskwie” – premiera 18 kwietnia
  • „Niedaleko pada jabłko” – premiera 23 kwietnia
  • „Moje Wielkie Greckie Wesele 3” – premiera 28 kwietnia

zdj. SkyShowtime