Milla Jovovich nie zwalnia. Zagra w nowym widowisku SF z gwiazdą „Hobbita”

Millę Jovovich już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w nowym, futurystycznym akcyjniaku „Breathe” od wytwórni Warner Bros., ale amerykańska aktorka już znalazła się na planie kolejnego projektu, utrzymanego w podobnych klimatach. W filmie „World Breaker” znajdzie się u boku Luke'a Evansa („Hobbit: Pustkowie Smauga”, „Piękna i Bestia”).

„World Breaker” – Milla Jovovich w kolejnym filmie sci-fi. O czym opowie?

„Pięć lat temu wyrwa w naszej rzeczywistości sprowadził na świat stworzenia z innego wymiaru” – czytamy w opisie „World Breaker”, nowego filmu z gwiazdą kultowego cyklu „Resident Evil”. „Istoty te chcą tylko naszego całkowitego zniszczenia. Mężczyzna ukrywa swą córkę na wyspie, szykując ją na dramatyczną walkę o przetrwanie i wszystkie bitwy, które będzie musiała stoczyć. Ewidentnym staje się jednak, że w chwili, w której świat stoi na krawędzi, nie ma już miejsca, w którym można poczuć się bezpiecznym”.

„World Breaker” będzie owocem reżyserskiej pracy Brada Andersona, twórcy takich produkcji jak „Mechanik” (z kultową rolą Christiana Bale'a) czy „Dziewiąta sesja”. W dorobku ma też pracę przy wielu serialowych tytułach, pokroju „Inwazji” od Apple TV+, „Peacemakera” rozgrywającego się w uniwersum DC, „Treadstone”, „Dochodzenia” i „Człowieka z Wysokiego Zamku”. „World Breakerem” zajął się na podstawie scenariusza Joshuy Rollinsa, autora „Infinite Storm” z Naomi Watts w roli głównej.

Sprawdź też: Kultowa komedia z lat 90. powraca – pamiętacie ją? Mamy pierwszy zwiastun

Milla Jovovich nowy film 

Według raportu serwisu Bloody Disgusting zdjęcia do filmu już ruszyły. Toczą się w północnej części Irlandii. Obok Milli Jovovich i Luke'a Evansa na ekranie pojawią się też: brytyjsko-francuska aktorka-debiutantka Billie Boullet oraz Mila Harris („Bez wyjścia”). Projekt nie ma na chwilę obecną dystrybutora – producenci zamierzają przedstawić go potencjalnym kupcom podczas zaplanowanego na listopad tego roku American Film Market. Przybliżony termin premiery nie został jeszcze ustalony.

W oczekiwaniu na dalsze informacje o „World Breaker”, w tym miejscu odnajdziecie pokazany niedawno zwiastun „Breathe”, najbliższego filmu science fiction z Jovovich.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Warner Bros.