Millie Bobby Brown, Henry Cavill i wielu innych na plakatach z filmu „Enola Holmes 2”. Kiedy premiera?

Kampania promocyjna filmu „Enola Holmes 2” trwa w najlepsze. Netflix właśnie udostępnił nową porcję plakatów z bohaterami wyczekiwanej kontynuacji filmowej opowieści o siostrze słynnego Sherlocka Holmesa. Rzućcie okiem na opublikowane grafiki.

Millie Bobby Brown po raz drugi jako Enola Holmes. O czym opowie film Netfliksa?

Po rozwiązaniu pierwszej sprawy Enola Homes (Millie Bobby Brown) idzie w ślady swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję… by szybko przekonać się, że życie kobiety detektywa to nie bułka z masłem. Akceptując surowe realia dorosłości, postanawia zamknąć swój biznes, gdy nagle zjawia się sprzedawczyni zapałek bez grosza przy duszy i daje jej pierwsze zlecenie z prawdziwego zdarzenia

Pragnie znaleźć swoją siostrę, lecz sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony — od niepokojących londyńskich fabryk przez kolorowe sale koncertowe po najwyższe kręgi społeczne, nie wspominając o słynnym domu pod Baker Street 221B. Wpadłszy w sidła złowrogiego spisku, Enola musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół — w tym samego Sherlocka — by rozwikłać tajemnicę. Gra toczy się dalej!

Sprawdź też: „The Crown” w ogniu krytyki. Judi Dench zarzuca serialowi „sensacjonalizm”. Co z kwestią wypadku księżnej Diany?

W drugim rozdziale cyklu Netfliksa, poza Brown i Cavillem, pojawiają się między innymi Susan Wokoma, David Thewlis, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster, Abbie Hern, Hannah Dodd, Gabriel Tierney, Serrana Su-Ling Bliss Louis Partridge.

Enola Holmes 2” – kiedy premiera na Netflix?

„Enola Holmes” zagości w Netflix po raz drugi już 4 listopada.

Millie Bobby Brown na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Henry Cavill na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Helena Bonham Carter na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Louis Partridge na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

David Thewlis na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Susan Wokoma na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Sharon Duncan-Brewster na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Adil Akhtar na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Abbie Hern i Serrana Su-Ling Bliss na plakacie z filmu Enola Holmes 2 dla Netflix.jpg

Zdj. Netflix