Millie Bobby Brown i Henry Cavill na nowych plakatach z filmu „Enola Holmes”

Netflix udostępnił w sieci nowe plakaty do filmu „Enola Holmes”, w którym młodszą siostrę popularnego detektywa zagrała Millie Bobby Brown. Zobaczycie na nich między główną bohaterkę jak i postacie Henry'ego Cavilla, Sama Claflina i Heleny Bonham Carter. 

Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes (Millie Bobby Brown) odkrywa, że jej matka (Helena Bonham Carter) opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”. Dziewczyna ma jednak inne plany: ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda (Louis Partridge). Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Główną rolę w filmie zagrała Millie Bobby Brown, znana z roli Jedenastki w serialu „Stranger Things” od Netfliksa. W matkę dziewczyny wcieliła się Bonham Carter, znana na pewno fanom filmów „Podziemny krąg” i „Alicja w Krainie Czarów”. Henry Cavill wystąpił z kolei jako sam Sherlock Holmes. W obsadzie jest także Sam Claflin grający Mycrofta. Reżyserem filmu jest Harry Bradbeer.

Premierę filmu „Enola Holmes” zapowiedziano na platformie Netflix na 23 września.

Główną rolę w filmie zagrała Millie Bobby Brown, znana z roli Jedenastki w serialu „Stranger Things” od Netfliksa. W matkę dziewczyny wcieliła się Helena Bonham Carter, znana na pewno fanom filmów „Podziemny krąg” i „Alicja w Krainie Czarów”. Henry Cavill wystąpił z kolei jako sam Sherlock Holmes. W obsadzie jest także Sam Claflin grający Mycrofta. Reżyserem filmu jest Harry Bradbeer.

EiC3bxeUwAYGlgC-min.jpg

EiC3aViUYAs_cNl-min.jpg

EiEdir_UMAEjzIR-min.jpg

EiEebG7U0AE-7w0-min.jpg

EiEdjmAUYAAfxEh-min.jpg

EiEeUJGU4AAmR6f-min.jpg

EiC3WtrUYAMbLCw-min.jpg

EiC3ZBaU8AAh9cY-min.jpg

zdj. Netflix / Legendary