Millie Bobby Brown jako wojownicza księżniczka, czyli epickie fantasy od Netfliksa!

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź swojego nowego filmu, którego gwiazdą będzie znana wszystkim widzom platformy Millie Bobby Brown. Aktorka wcielająca się w główne bohaterki „Stranger Things” i „Enoli Holmes” stanie tym razem do walki ze smokiem w epickim thrillerze fantasy.

Nowy film z Millie Bobby Brown na Netflix. Tak zapowiada się „Dama

Główną bohaterką tej opowieści jest Elodie, posłuszna księżniczka, która zgadza się poślubić przystojnego księcia. Jednak okazuje się, że rodzina królewska zwerbowała ją jako ofiarę, aby spłacić starożytny dług. Film „Dama” miał być jedną z największych premier tegorocznej jesieni na platformie Netflix, ale streamingowy gigant nie zdążył z przygotowaniem go na czas.

Produkcja wyreżyserowana przez nominowanego do Oscara Juana Carlosa Fresnadillo („28 tygodni później”) miała trafić do widzów 13 października, ale Netflix przesunął go kilka miesięcy temu na 2024 rok. Dzisiaj mamy jednak okazję zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji, która zabierze nas do mrocznego świata księżniczek, magii, smoków i złych królowych. W obsadzie oprócz Brown znaleźli się jeszcze: Robin Wright („House of Cards), Angela Bassett („Czarna Pantera”), a także Nick Robinson („Twój Simon”), Ray Winstone („Czarna wdowa”) i Brooke Carter.

zdj. Netflix