Millie Bobby Brown powraca jako Enola Holmes! Nowe zdjęcia i data premiery sequela

Netflix pokazał na łamach Entertainment Weekly kilka debiutanckich fotek z kontynuacji „Enoli Holmes”, przygodowej produkcji, w której Millie Bobby Brown wciela się w siostrę Sherlocka Holmesa. Potwierdzono też dokładną datę premiery.

W drugim rozdziale cyklu widowisk Netfliksa, poza Brown i Henrym Cavillem (powracającym do roli Sherlocka), pojawiają się między innymi Susan Wokoma, David Thewlis, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster, Abbie Hern, Hannah Dodd, Gabriel Tierney, Serrana Su-Ling Bliss i Louis Partridge.

Produkcja z 2020 roku powstała na podstawie pierwszej powieści z cyklu autorstwa amerykańskiej pisarki Nancy Springer, traktującej o podróży protagonistki do Londynu w celu odszukania zaginionej matki. W roli tej ostatniej pojawiła się w filmie Helena Bonham Carter, która powróci rownież w sequelu. Po tym, jak pierwszy rozdział pokazał widzom filmową wersję „Sprawy zaginionego markiza”, możemy zakładać, że przy kontynuacji twórcy będą bazowali na drugiej powieści z serii, czyli „Sprawie leworęcznej lady” lub trzeciej w kolejności „Sprawie złowieszczych bukietów”.

„Enola Holmes” okazała się ogromnym hitem dla platformy streamingowej. W ciągu pierwszych 28 dni od premiery film obejrzano w 76 milionach gospodarstw domowych.

Przy okazji pierwszych kadrów z sequela dowiedzieliśmy się, że film trafi do oferty Netfliksa dokładnie 4 listopada tego roku.  

Enola-Holmes-2-Henry-Cavill.jpg

Enola-Holmes-2.jpg

Enola-Holmes-2-Milly-Bobbie-Brown.jpg

Enola-Holmes-Cavill-jako-Sherlock.JPG

Enola-Holmes.JPG

Zdj. Netflix