Millie Bobby Brown powraca jako Enola Holmes! Nowy zwiastun detektywistycznej przygody Netfliksa

Netflix udostępnił w sieci następny zwiastun sequela „Enoli Holmes”. Nowa przygodowa produkcja, w której Millie Bobby Brown wciela się w siostrę Sherlocka Holmesa, pojawi się w ofercie streamera już za niecały miesiąc.

Po rozwiązaniu pierwszej sprawy Enola Homes (Millie Bobby Brown) idzie w ślady swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję… by szybko przekonać się, że życie kobiety detektywa to nie bułka z masłem. Akceptując surowe realia dorosłości, postanawia zamknąć swój biznes, gdy nagle zjawia się sprzedawczyni zapałek bez grosza przy duszy i daje jej pierwsze zlecenie z prawdziwego zdarzenia. Pragnie znaleźć swoją siostrę, lecz sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony — od niepokojących londyńskich fabryk przez kolorowe sale koncertowe po najwyższe kręgi społeczne, nie wspominając o słynnym domu pod Baker Street 221B. Wpadłszy w sidła złowrogiego spisku, Enola musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół — w tym samego Sherlocka — by rozwikłać tajemnicę. Gra toczy się dalej!

W drugim rozdziale cyklu Netfliksa, poza Brown i Cavillem, pojawiają się między innymi Susan Wokoma, David Thewlis, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster, Abbie Hern, Hannah Dodd, Gabriel Tierney, Serrana Su-Ling Bliss i Louis Partridge.

Premierę „Enoli Holmes 2” zapowiedziano na 4 listopada.  

 

zdj. Netflix