Millie Bobby Brown zawalczy ze smokiem. Netflis ujawnił datę premiery thrillera fantasy

Netflix pokazał nowy plakat swojego kolejnego widowiska z główną rolą Millie Bobby Brown. Tym razem aktorka wcielająca się w Jedenastkę ze „Stranger Things” stanie do walki ze smokiem w rozgrywającym się w świecie księżniczek, magii i złych królowych thrillerze fantasy „Dama”. Kiedy premiera

Produkcja wyreżyserowana przez nominowanego do Oscara Juana Carlosa Fresnadillo („28 tygodni później”) miała trafić do widzów jeszcze przed dwoma miesiącami, ale Netflix przesunął ją na rok 2024. Dziś – dzięki nowemu plakatowi – doczekaliśmy się potwierdzenia, że do premiery dojdzie dokładnie 8 marca.

Główną bohaterką filmu jest Elodie, posłuszna księżniczka, która zgadza się poślubić przystojnego księcia. Jednak okazuje się, że rodzina królewska zwerbowała ją jako ofiarę, aby spłacić starożytny dług. Film „Dama” miał być jedną z największych premier tegorocznej jesieni na platformie Netflix, ale streamingowy gigant nie zdążył z przygotowaniem go na czas.

W obsadzie oprócz Brown znaleźli się jeszcze: Robin Wright („House of Cards), Angela Bassett („Czarna Pantera”), a także Nick Robinson („Twój Simon”), Ray Winstone („Czarna wdowa”) i Brooke Carter. Scenariusz „Damy” napisał z kolei Dan Mazeau, autor „Szybkich i wściekłych 10” i „Gniewu tytanów”.

Dama Netflix

zdj. Netflix