„Miłość do kwadratu jeszcze raz” – polska komedia romantyczna wraca na Netflix z drugą częścią

Na tegoroczne Walentynki platforma Netflix przygotowała dla widzów drugą część polskiej komedii romantycznej „Miłość do kwadratu”, która debiutowała w streamingu w 2021 roku. Zobaczcie, jak zapowiada się „Miłość do kwadratu jeszcze raz”.

Związek Enzo i Moniki przeżywa trudne chwile, gdy okazuje się, że znany dziennikarz stracił pracę, a Monika zaczyna nowy etap w swoim życiu. Twardo stąpająca po ziemi nauczycielka podejmuje wyzwanie prowadzenia show dla dzieci, a Enzo poszukuje nowej ścieżki dla siebie. Między nimi staje Rafał, sławny i przystojny prezenter telewizyjny. Czy ich miłość wytrzyma tę próbę? W końcu nigdy nie jest za późno, żeby w życiu zacząć coś nowego.

Sprawdź też: Kevin Feige pewny swego – Prezes Marvela twierdzi, że filmy o superbohaterach nigdy się nie znudzą.

W roli reżysera powrócił twórca pierwszej części Filip Zylber, znany także z komedii romantycznych „Jak poślubić milionera?” oraz „Serce nie sługa”. Główne role jeszcze raz zagrali Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Mirosław Baka, Krzysztof Czeczot oraz Jacek Knap. Premierę filmu „Miłość do kwadratu jeszcze raz” zapowiedziano w Polsce na platformie Netflix na 13 lutego.

zdj. Netflix