„Misiek” dostanie drugi sezon. Kiedy serialowy hit Disney+ powróci z nowymi odcinkami?

Disney nie zamierza rezygnować ze swojego oryginalnego serialu opowiadającego historię młodego szefa kuchni granego przez Jeremy'ego Allena White'a. Poznaliśmy pierwsze informacje na temat drugiego sezonu serialu „Misiek”.

Stacja FX odpowiadająca za produkcję serialu „Misiek” dała zielone światło na realizację drugiego sezonu. Produkcja cieszyła się sporym uznaniem wśród widzów, a ostatnio została wyróżniona także przez stowarzyszenie przyznające Złote Globy. Statuetkę za swoją rolę odebrał Jeremy Allen White.

Kiedy „Misiek” wróci z drugim sezonem?

Twórcy serialu potwierdzili ostatnio, że scenariusz do wszystkich odcinków drugiego sezonu został już napisany i ekipa jest już gotowa do powrotu na plan. Premierę drugiej serii „Miśka” zapowiedziano już na lato tego roku. Pierwsza seria debiutowała 22 czerwca i możliwe, że druga pojawi się na małym ekranie w podobnym terminie. W Polsce serial trafił do widzów z kilkumiesięcznym opóźnieniem za pośrednictwem platformy Disney+. Premiera odbyła się w naszym kraju na początku października.

Sprawdź też: Złote Globy 2023: „Fabelmanowie”, „Ród Smoka” i „Duchy Inisherin” triumfują. Lista zwycięzców.

Głównym bohaterem „Miśka” jest CarmenCarmyBerzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo. W drugim sezonie zobaczymy, jak bohaterowie próbują założyć nową restaurację i muszą przy tym mierzyć się z gentryfikacją obszaru River North w Chicago.

zdj. Disney