„Misiek” powraca w te wakacje. Oto nowy teaser 2. sezonu hitowego serialu Disney+

Drugi sezon serialu „Misiek”, czyli jednej z największych serialowych niespodzianek ubiegłego roku, doczekał się nowej zapowiedzi. Zobaczcie, jak rysują się odcinki, które w ofercie platformy Disney+ zobaczymy w te wakacje.

Głównym bohaterem „Miśka” jest CarmenCarmyBerzatto (w tej roli pojawia się Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo. W drugim sezonie zobaczymy, jak bohaterowie próbują założyć nową restaurację i muszą przy tym mierzyć się z gentryfikacją obszaru River North w Chicago.

W serialu zagrali także: Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson, Corey Hendrix, Matty Matheson, Richard Esteras i Jose M. Cervantes. Jednego z nowych bohaterów drugiego sezonu zagrał Bob Odenkirk.

Wszystkie odcinki drugiego sezonu serialu „Misiek” pojawią się na platformie Disney+ 19 lipca. Od 22 czerwca serial emitowany będzie natomiast na antenie amerykańskiej stacji FX.

zdj. FX