Mocna dawka kinowych nowości od Prime Video! Te tytuły warto obejrzeć!

Już za chwilę na platformę Prime Video trafi nie byle jaka porcja filmowych premier. Do oferty serwisu trafi kilka głośnych tytułów, a wśród nich znajdziemy zarówno starsze i uznane produkcje, jak i nowości z zeszłego roku.

Co obejrzeć? Prime Video z filmowymi premierami na luty

Uma Thurman i Samuel L. Jackson w filmie Interes życia

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że już 21 lutego na platformie Prime Video dostępny w ramach podstawowego abonamentu będzie wypuszczony w zeszłym roku komediowy thriller „Interes życia, którego głównymi gwiazdami są aktorzy z takich produkcji jak „Pulp Fiction” i „Kill Bill”, czyli Samuel L. Jackson i Uma Thurman. Duetowi kojarzonemu z filmami Quentina Tarantino towarzyszy na ekranie Joe Manganiello.

Film opowiada historię pewnego płatnego zabójcy (Manganiello), jego szefa (Jackson) i wpływowej handlarki dziełami sztuki (Thurman). Chcąc wyprać trochę pieniędzy w świecie sztuki, trójka bohaterów wpada w poważne tarapaty, gdy zabójca z dnia na dzień staje się awangardową sensacją.

Sprawdź też: Hitowy serial „W garniturach” wraca w nowej odsłonie. Gwiazdor serii wybrany!

Drugą z zeszłorocznych nowości, która zawita do Prime Video w najbliższych dniach to thriller „Mizantrop”, w którym młodą policjantkę na tropie seryjnego mordercy zagrała Shailene Woodley, gwiazda takich projektów, jak „Wielkie kłamstewka” czy seria „Niezgodna”.

Eleanor to współczesna Clarice Starling. Policjantka zmaga się z demonami przeszłości, kiedy zostaje zwerbowana przez głównego śledczego FBI, by pomóc przy sprofilowaniu i namierzeniu seryjnego mordercy. Gdy służby rozpoczynają ogólnokrajową obławę, ich działania są notorycznie udaremniane przez poszukiwanego. Eleanor może być jedyną osobą, która jest w stanie zrozumieć umysł napastnika i doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości.

 

To jedna z lepszych premier kinowych 2022 roku. Film „Skrytka” w streamingu

Skrytk film

Warto zwrócić też uwagę na premierę dobrze przyjętego filmu „Skrytka” („The Outfit”), którego gwiazdami są Mark Rylance („Proces siódemki z Chicago”), Dylan O'Brien („Więzień labiryntu”), Zoey Deutch („Set it Up”) i Johnny Flynn („Wykopaliska”).

Głównym bohaterem historii jest Leonard (Rylance), angielski krawiec, który kiedyś szył garnitury na słynnej londyńskiej Savile Row. Seria osobistych problemów sprawiła jednak, że wylądował w Chicago, gdzie w niezbyt renomowanej dzielnicy prowadzi teraz mały zakład krawiecki i tworzy piękne ubrania dla jedynych ludzi w okolicy, których na nie stać: mafijnej rodziny. Film jest reżyserskim debiutem Grahama Moore'a, scenarzysty odpowiadającego za historię do „Gry tajemnic”. Moore zajął się także opracowaniem scenariusza do filmu, przy którym pracował z Jonathanem McClainem.

Co obejrzeć na Prime Video? Nowe filmy w lutym:

  • „Skrytka” – premiera 17 lutego
  • „Bez Trzymanki” – premiera 21 lutego
  • „Interes życia” – premiera 21 lutego
  • „Przełęcz ocalonych” – premiera 22 lutego
  • „Mizantrop” – premiera 24 lutego
  • „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody” – premiera 27 lutego

zdj. Amazon Prime Video